Trust predstavuje nový rad produktov ZigBee pre chytrú domácnosť

Trust predstavuje nový rad produktov ZigBee pre chytrú domácnosť

 

Trust uvádza na trh nový rad produktov Trust ZigBee SmartHome. Nové moderné riešenie umožňuje spravovať kompletnú domácnosť pohodlne pomocou zadarmo dodávanej aplikácie.

Rozmanité riešenia osvetlenia

Svetelné portfólio Zigbee sa skladá z rôznych druhov LED žiaroviek, bodových svetiel s RGB podsvietením a možnosťou tónovania. Disponujú päticami E27, resp. E14 a GU10.

Integrácia bezpečnostných zariadení

V rámci novej rady boli predstavené aj bezpečnostné prvky, ako sú pohybový senzor, magnetický kontaktný senzor či detektor dymu.

Presná kontrola a ovládanie

Mozog celého systému tvorí ovládacia stanica ZigBee Z1, ku ktorej sa pripájajú všetky ZigBee zariadenia a v spolupráci so zdarma dodávanou aplikáciou pre mobilné telefóny a tablety následne umožňuje kontrolovať a ovládať ich činnosť. Ďalšou možnosťou je využiť existujúcu stanicu ICS-2000 alebo diaľkový ovládač ZigBee.

Trust Zigbee SmartHome

Produkty ZigBee pracujú na báze obojsmernej komunikácie. Zariadenia ZigBee teda prijímajú aj odosielajú signály a tým dávajú užívateľovi prehľad o dianí, ako je napríklad stav senzorov a ďalšie. Navyše každý ZigBee produkt funguje ako opakovač signálu a vylepšuje a zefektívňuje tak dosah siete.

Zdroj: Trust

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk