Hráči už našli spôsob ako vyglitchovať Call Of Duty: WWII

Hráči už našli spôsob ako vyglitchovať Call Of Duty: WWII

 

Call Of Duty: WWII a útek z mapy.

Hráči, ktorí sú oddaní "lámaniu" hier pracujú veľmi tvrdo na Call of Duty: WWII. Už našli spôsob ako utiecť z bežných máp do nekonečného priestoru. Našli aj spôsob ako zo seba spraviť neprekonateľného zombíka.

Boje na plážach v Normandii sú pre strieľačky z 2. svetovej vojny povinnosťou. Nový herný titul Call of Duty zlepšil oproti ostatným starším verziám grafiku, no nie v prípade, ak sa vám podarí nájsť glitch v hre. Vtedy všetko prestane dávať zmysel a na monitore sa vám zobrazia 2D postavy, ktoré pochodujú po piesku naopak.

V Exploit Theory napríklad odhalili, že sa dá ujsť z mapy. Ak budete nasledovať malý strieborný priestor, môžete ujsť, ale aj spadnúť z mapy. Tento glitch má však svoj postup. Najprv musíte vyčistiť počiatočný bunker od nepriateľov, potom odbočte v ľavo. Z tadeto vyskočte na betónovú bariéru a blízko je cesta, ktorú môžete nasledovať. Vedie na úplný okraj mapy.

V Call of Duty: WWII sa nachádza viacej glitchov, než len tieto dva a určite sa v blízkej dobe vynoria nové. V každom prípade majú v Sledgehammer čo robiť. Ak chcete preskúmať aj neoficiálne zákutia v Call of Duty: WWII, existujú na to aj návody.

Zdroj: Kotaku

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk