Príslušenstvo pre hráčov za bagateľ!

Príslušenstvo pre hráčov za bagateľ!

 

Každá jeseň sa nesie v znamení nových herných titulov, ktoré spríjemnia dlhé zimné večery všetkým hráčom. Aby bol ale zážitok naozaj skvelý, je k tomu potrebné mať vhodné "nástroje".

A práve herné periférie sú aktuálne dostupné za zvýhodnené ceny v obchode GearBest.com. Nejedná sa síce o produkty známych značiek, no tento neduh nahradia prijateľnou cenou a solídnou kvalitou vzhľadom na spomínanú cenu.

Najdrahšou položkou býva najmä mechanická klávesnica. Jej výhodou je predovšetkým schopnosť interpretovať viacero stlačení kláves a dlhšia životnosť. Týmito vlastnosťami disponuje aj klávesnica Motospeed CK888. Konštrukcia je vyrobená z odolného hliníku, ktorý klávesnici dodáva pevnosť. Samozrejmosťou je RGB podsveitenie jednotlivých kláves, ktoré je možné upravovať podľa vášho gusta a podpora multimediálnych skratiek.

Klávesnica sa dodáva aj s myšou, ktorej parametre sú tiež pozoruhodné. Disponuje štyrmi úrovňami DPi (800DPi, 1000DPi, 1600DPi, 2400DPi), ktoré je možné meniť počas používania a RGB podsvietením. Bočné steny sú pokryté gumou a zaisťujú pevný úchop aj pre používateľov, ktorým sa viac potia ruky. Tento set je počas akcie dostupný za 40,16Eur.

Ak skôr rozmýšľate o novom headsete, určite stojí za zmienku OVANN X7. Vďaka velkým náušníkom nehrozí únik zvuku a polstrovanie zaručuje pohodlné používanie. Súčasťou je aj polohovateľný mikrofón a panel, ktorým je možné regulovať hlasitosť a vypnutie resp. zapnutie mikrofónu. K zariadeniam sa pripája pomocou 3,5mm jacku a pre používanie nie je nutné inštalovať dodatočné ovládače. Poteší aj relatívne nízka váha 284 gramov a kábel dhý 2,4 metra. Tento headset môže byť váš za 15,37 Eur.

Zdroj: GearBest.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk