Black Friday opäť nesklamal a priniesol množstvo zliav

Black Friday opäť nesklamal a priniesol množstvo zliav

Zľavovému ošiaľu menom Black Friday neunikne nikto a to dokonca ani na našom webe. Prinášame vám tipy na širokú paletu produktov, ktoré možete získať za zvýhodnené ceny.

Xiaomi Redmi Note 5A + Xiaomi Mi Band 2

Kombinácia, ktorá zaujme najmä aktívny používateľov. Počas zľavového šialenstva je možné zakúpiť smartfón strednej triedy Xiaomi Redmi Note 5A a ako darček dostanete inteligentný náramaok Xiaomi Mi Band 2. Redmi Note 5A síce nedisponuje ultra výkonným čipsetom, vynahradí to však skvelou výdržou, ktorú zaisťuje 3000mAh batéria. To oceníte predovšetkým počas dlhšieho využívania geolokačných služieb. Tento set je dostupný za 94 Eur v obchode Gearbest.com.

Cube iPlay 10

Tabletom pod vianočným stromčekom nič nepokazíte. Starí rodičia sa potešia, že získali moderného pomocníka a pre tých najmenších je to ideálny vstup do sveta technológii. Práve pre tieto skupiny používateľov je vhodný tablet Cube iPlay 10. Veľkou výhodou je 32GB interná pamäť, ktorá sa dá rozšíriť pomocou pamäťovej karty o ďalších 128GB, takže o miesto pre rozprávky nebude núdza. V štichu vás len tak nenechá ani veľká 6000mAh batéria. Black Friday znížil cenu tohto tabletu len na 94 Eur.

Tanix TX3

Väčšina ľudí kupuje nové televízory hlavne kvôli smart funkciám. Tie sa ale výrazným spôsobom premietajú na výslednej cene. Riešením je malé multimediálne centrum, ktoré poskytuje v mnohých prípadoch lepší zážitok a je dostupné za neporovnateľne nižšiu cenu. Tieto kritériá spĺňa Tanix TX3. Disponuje Androidom vo verzii 7.1 Nougat, štvorjadrovým procesorom s taktom 1,5GHz a grafickým akcelerátom Mali-450. Prehrávanie 4K videa je samozrejmosťou a 2GB operačnej pamäte umožňujú plynulý multitasking. Výsadou systému Android je široká podpora aplikácií, pre ktoré je dostupné 16GB interné úložisko. Tanix TX3 je počas zľavy možné zakúpiť za 31,61 Eur.

Xiaomi WOWSTICK

Nezabúdame ani na kutilov, ktorých určite poteší elektrický skrutkovač s 19 nadstavacmi. Napája sa dvojicou AAA batérií, vo výbave mu nechýba prisvetlovacia LED dióda a dodáva sa v šikovnom striebornom magnetickom púzdre. Set Xiaomi WOWSTICK je dostupný v limitovanom množstve za 24,78 Eur.

Viac produktov za zvýhodnené ceny nájdete na Gearbest.com.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk