Poznáme víťazov herného maratónu Bratislava Game Jam

Poznáme víťazov herného maratónu Bratislava Game Jam

 

Zahrajte si hry, ktoré vznikli len za 45 hodín.

Ďalší ročník Bratislava Game Jam je za nami a poznáme už aj záverečné výsledky celej udalosti. 60 účastníkov, 45 hodín, 17 dokončených projektov, 3 víťazné kategórie. Pekné čísla podkresľujúce veľký záujem o túto udalosť len hovoria, že Slováci hry radi majú a radi sa ich aj pokúšajú vytvoriť. Témou tohto ročníka bola "Počítačom riadená spoločnosť".

Svoje skúsenosti, intelekt, predstavivosť a skvelé schopnosti prejavili všetci súťažiaci, no vyhrať v kategóriách Najlepšia hra, Najlepší estetický zážitok a Najviac hlasov mohli len niektorí. Bez ďalších okolkov vám rovno vyhlásime výsledky.

Najlepšia hra


Skinner od tímu Noha v mede

Skinner je jednoduchá klasická adventúra o potkanovi menom Skinner, ktorý žije v krabici. Potkan miluje hry a odmeny, no neuvedomuje si, že je to práve on, s kým sa ostatní hrajú.

Najlepší estetický zážitok


Mia_Bot od tímu Mega Z

Mia_Bot je žánrovo rovnako tak klasická adventúra, v ktorej pomáhame robotickej žene pomstiť sa svojmu majiteľovi. Cenu za najlepší estetický zážitok hra získala kvôli pestrému použitiu farieb, atmosfére a detailnej ilustrácii.

Hra s najväčším počtom hlasov


Last phone od tímu Jánošíkove Gule

Najviac ohlasov od prítomných divákov získala hra pre štyroch hráčov s názvom Last phone. Úlohou hráčov v tejto hre je získať posledný telefón na svete.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk