Služba Amazon Music Unlimited je dostupná na Slovensku

Služba Amazon Music Unlimited je dostupná na Slovensku

 

Amazon Music Unlimited, hudobná služba spoločnosti Amazon, oznámila rozšírenie aplikácie do ďalších 28 krajín, vrátane Slovenska, pričom ponúka viac než 40 miliónov skladieb, tisíce playlistov a hudobných staníc pre milióny nových poslucháčov po celom svete.

Noví zákazníci môžu začať s neobmedzeným a bezplatným, počas prvých 30 dní, počúvaním noviniek z hudobných rebríčkov, ktoré zahŕňajú interpretov ako Katy Perry, J Balvin, Luis Fonsi, Post Malone a mnoho ďalších na Amazon Music Unlimited vďaka aplikácií Amazon Music, ktorá je dostupná pre iOS, Android, Mac, PC, Fire TV a na akomkoľvek webovom prehliadači na stránke www.amazonmusic.com. Zároveň sa oddnes začína doručovať Amazon Echo do týchto krajín a umožní zákazníkom, ktorí si ho objednajú na www.amazon.com/echo, zažiť jednoduchosť ovládania Amazon Music Unlimited vďaka virtuálnej asistentke Alexa.

Služba Amazon Music Unlimited je dostupná v troch rôznych verziách. Echo Plan je balíček služieb, ktorý ponúka za najnižšiu cenu prístup ku kompletnému hudobnému katalógu Amazon Music Unlimited, ktorý môžete počúvať na jednom zariadení Echo Dot, Echo alebo Echo Plus. Cena je 2,49 Eur mesačne.

Individual Plan umožňuje počúvať hudbu súčasne až na 10 zariadeniach a je dostupný za mesačný poplatok 5,99 Eur. Balíček Family Plan sprístupňuje službu naraz až 6 členom rodiny za 8,99 Eur mesačne. Samozrejme, prvých 30 dní je služba pre nových zákazníkov dostupná bezplatne.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk