Michael Pachter: Nové GTA v roku 2021

Michael Pachter: Nové GTA v roku 2021

 

Príchod nového GTA je stále ďaleko, aspoň tak to vidí známy analytik Michael Pachter, ktorý má na príchod ďalšieho pokračovania svoju vlastnú tézu.

Podľa neho sa pokračovania tejto legendárnej série dočkáme niekedy v roku 2021. K oznámeniu by mohlo dôjsť o rok skôr, čo v podstate sedí so stratégiou Rockstaru, keďže tá počíta s oznámením hry zhruba rok pred samotným vydaním. Štúdio navyše finišuje s pokračovaním nemenej silnej značky v podobe Red Dead Redemption 2, takže je jasné, že všetky sily sa sústredia na túto westernovú open-world akciu. 

Navyše samotné, štyri roky staré GTA V, sa stále dobre predáva k čomu dopomáha určite aj multiplayerová zložka hry a tak sa nie je kam ponáhľať. Pachter ďalej tvrdí, že v roku 2020 očakávame aj príchod novej generácie konzol, respektíve nového PlayStationu a tak je možné, že vydanie GTA VI sa ponesie na vlne nového systému. Aj keď v prípade aktuálneho GTA bola situácia trochu iná, keďže sme sa dočkali vydania na dosluhujúcu generáciu konzol a o rok neskôr aj vylepšeného portu na súčasnú generáciu. A ako to s vydaním nového GTA vidíte vy?

Zdroj: gamingbolt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk