Donald Trump predal fiktívne Call of Duty tryskové lietadlá

Donald Trump predal fiktívne Call of Duty tryskové lietadlá

Konferencia v Bielom dome môže dopadnúť aj takto.

Počas konferencie v Bielom dome Donald Trump privítal Nórsku premiérku Ernu Solberg. Počas tohto stretnutia Trump nadšene rozprával o doručenej zásielke tryskových bojových lietadiel US F-52 a F-35. Vraj obchod, ktorý sa dokonca odkryl predčasne. 

Všetko to znie pekne, ale problém je v tom, že ak chcete vedieť parametre spomínaných bojových lietadiel musíte sa pozrieť na Call of Duty Wiki, pretože tieto lietadlá nie sú skutočné. Existujú iba v Call of Duty: Advanced Warfare.

Keď Trump oznámil tento obchod čítal z pripravených papierov, ktoré mu poradili, že sú predané neexistujúce lietadlá. Je dosť možné, že to zle prečítal, no nesnažil sa svoj omyl napraviť. Ďalšou dedukciou môže byť, že F-52 je tajným lietadlom o ktorom sme zatiaľ nepočuli, ale je veľmi nepravdepodobné, že práve Nórsko je číslom jedna na vojenskom trhu.

Avšak, Trump sa nemýlil, z časti. Nórsko zakúpilo 40 F-35 bojových lietadiel a má v pláne kúpiť ďalších 12. Nižšie si môžete pozrieť ako by to vyzeralo, keby Nórsko vlastnilo vymyslené bojové lietadlá.

Zdroj: Pc Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk