Ktorých zaujímavých videohier sa dočkáme vo februári 2018?

Ktorých zaujímavých videohier sa dočkáme vo februári 2018?

 

Február síce nebude patriť medzi tie najlepšie herné mesiace aké sme mohli kedy zažiť, no čaká nás niekoľko hier, ktoré za zmienku určite stoja.

Past Cure

23. februára 2018 príde na svet zaujímavá akčná hra z dielne menej známeho Phantom 8 Studia. Hra má priniesť zaujímavý príbeh doplnený o veľmi pekné filmové scény. Ako tvorcovia tvrdia, hra bude na polovicu akčnou a na polovicu stealth hrou. Zároveň sa v hre dostaneme nielen do reality, ale aj do "sveta snov".


Dynasty Warriors 9

Dynasty Warriors 9 nás na PlayStation 4 a XBOX ONE prekvapí už 13. februára. Pôjde o hack&slash akčnú hru, ktorá v sebe bude naviac ukrývať aj stealth prvky. Tak to sme teda zvedaví!


EA Sports UFC 3

2. februára sa môžeme tešiť na tretie UFC z dielne EA. Už uzatvorená beta vyzerala veľmi zaujímavo, takže niet sa čomu diviť, že veľmi veľa fanúšikov už teraz odrátava posledné dni.


Kingdom Come: Deliverance

Toľko ospevovaný a toľkokrát predstavovaný titul Kingdom Come: Deliverance príde na naše herné obrazovky konečne už 13. februára. Pevne veríme, že nás táto hra od našich českých bratov nesklame a prinesie presne to, čo od nej očakávame.


Fe

Jedno sa Electronic Arts musí nechať. A to, že ak sa pustia do nejakej plošinovky, stojí rozhodne za to. Dôkazom je aj starší titul Unravel. Či bude Fe aspoň tak dobrá ako Unravel ešte povedať nevieme, no podľa videa a informácií ktoré máme to vyzerá nádejne. Fe príde na svetlo sveta 16. februára.


Age of Empires: Definitive Edition

Dlho očakávaný vynovený Age of Empires vyjde 20. februára. Ak sa už teraz neviete dočkať nostalgického hrania Age of Empires, pozrite si aspoň nasledujúcu upútavku. Wololo!


Metal Gear Survive

Konami 22. februára prinesie hru Metal Gear Survive. Ak máte radi túto značku, rozhodne si ju nenechajte ujsť, hoci už tentokrát bez slávneho Kojimu na čele vývoja.


Civilization VI: Rise and Fall

Rozšírenie do najnovšej Civilization pod názvom Rise and Fall prinesie kopec vylepšení ako napríklad možnosť uzavrieť spojenectvo proti silným a nebezpečným civilizáciam, ktoré vám prinesie množstvo výhod a bonusov. Takisto sa dočkáme deviatich nových lídrov a niekoľko nových civilizácií. Na túto väčšiu expanziu sa môžete tešiť 8. februára.


Shadow of the Colossus

6. februára by sme sa mali dočkať vynovenej verzie hry Shadow of the Colossus, ktorú si isto mnohí z vás pamätájú ešte z roku 2005, kedy vyšla na dnes už legendárnu konzolu PlayStation 2.


Zdroj: YouTube, Steam

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk