Na Kingdom Come: Deliverance sa už zameriavajú modderi: V pláne je obrovský mód na motívy Game of Thrones

Na Kingdom Come: Deliverance sa už zameriavajú modderi: V pláne je obrovský mód na motívy Game of Thrones

 

Kingdom Come: Deliverance ešte ani nestihol doraziť na pulty obchodov a už tu máme informáciu o príprave veľkého módu na motívy celosvetovo uznávaného seriálu Hra o tróny.

Autori stojaci za skvelým módom Total War: Attila, majú už teraz v pláne vytvoriť obrovskú modifikáciu zasadenú do sveta trónov. Aj keď sa vydania hry Kingdom Come: Deliverance dočkáme až budúci týždeň, modderom nestojí v ceste prakticky nič. Prvotina štúdia Warhorse Studios totiž využíva k behu ich hry populárny CryEngine, ktorý je prívetivý hlavne pre modderov. Tí už teraz môžu chystať svoje plány a prácu, ktorú následne implementujú do hry.

Ich modifikácia s názvom Seven Kingdoms, má do hry priniesť vlastný príbeh, ktorý sa bude ľahko opierať o ten seriálový, no predovšetkým sa počíta s originálnym poňatím. Okrem onoho príbehu pribudnú do hry známe frakcie, prostredie a taktiež výzbroj. V každom prípade je to v skutku neštandardné, aby modifikácia hry bola oznámená ešte pred samotným začatím predaja pôvodného titulu. My v redakcii samozrejme držíme palce.

Zdroj: pcgamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk