LAMAX podporuje cestu "RYTMUS VS USA"

LAMAX podporuje cestu "RYTMUS VS USA"

LAMAX sa rozhodol podporiť rapera Rytmusa pri plnení jeho ďalšieho snu. A pretože v oblasti hudby Rytmus už niekoľkokrát prekonal hranice, ktoré sám vytýčil, jeho nový sen sa presunul z pódia do boxerského ringu. Pri jeho cestách za tréningom ho budú sprevádzať bezdrôtové slúchadlá a reproduktory LAMAX.

Nemám rád kompromisy ako v hudbe, tak vo fitku. Moja podstata života je progres a výzva. Pochybnosti alebo výhovorky v mojom slovníku nenájdete. Keď niečo robím, robím to na 200%. Ameriku som si vybral pre posúvanie mojich boxerských síl za hranice možného.

dodáva Rytmus


RYTMUS je teraz už v USA, kde po dobu cca 2 mesiacov bude trénovať v najlepších amerických posilňovniach. Spoločnosť mu v USA budú robiť LAMAX ELITE E-1 - elegantné náhlavné slúchadlá, vyrobené z prémiových materiálov, ponúkajúce dokonalý zvuk a spoľahlivé bezdrôtové pripojenie pomocou Bluetooth 4.1. Na jedno nabitie hrajú až 20 hodín a dajú sa zložiť do priloženého pevného puzdra. Druhé slúchadlá LAMAX Blaze B-1 zaujmú vyváženým zvukom, kvalitnou izoláciou okolitého hluku a batériou s výdržou až 8 hodín.

Pri tréningu Patrika do správneho rytmu dostane Bluetooth reproduktor novej generácie, LAMAX Sounder SO-1, s 360 stupňovým riešením zvuku so silnými basmi, maximálnym výkonom 24 W, inovatívnym dotykovým a rotačným ovládaním a batériou s kapacitou 4000 mAh. Je prispôsobený pre vonkajšie použitie vrátane vodoodolnosti na úrovni IPX4.

Rytmusovu cestu môžete už teraz sledovať na jeho sociálnych sieťach, najmä na Instagrame. O celej ceste sa tiež pripravuje dokument, ktorý sa objaví na jar 2018 na YouTube.

Zdroj: LAMAX

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk