Trust uvádza ovládače pre Windows, Android aj konzolu PlayStation

Trust uvádza ovládače pre Windows, Android aj konzolu PlayStation

 

Trust uvádza na trh bluetooth gamepad GXT 590 BOSI pre počítače aj smartfóny a káblový ovládač GXT 560 NOMAD pre PC a konzoly PlayStation 3.

Trust GXT 590 BOSI Bluetooth Gamepad

Tradičný tvar ovládača so zaguľatenými úchopmi ukrýva v strede zložiteľný držiak na smartfón s maximálnou veľkosťou 6,8 palca. Ponúka celkom 13 tlačidiel v podobe štandardne umiestnených štyroch "L" a "R" na zadnej strane, dvoch analógových joystickov s tlakovou citlivosťou naprieč telom ovládača, 8cestného krížového D-padu a klasických A, B, X a Y. Nechýba tlačidlo Home, Start či Back a tiež vibračná spätná väzba. Gamepad umožňuje režim ovládania Direct input aj X-Input. Trust BOSI disponuje integrovanou nabíjateľnou batériou s výdržou až 30 hodín hrania. Pripojenie je riešené pomocou bluetooth, resp. cez dodávaný USB prijímač. Súčasťou balenia je aj nabíjací micro USB kábel. Trust GXT 590 BOSI je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 1 399 Kč s DPH v Českej republike a 49,99 euro s DPH na Slovensku.

Trust GXT 560 NOMAD Gamepad

Ploché úchyty s pogumovanými bočnými plochami, dopĺňajú "L" a "R" tlačidlá, smerová ružica, dva joysticky umiestnené diagonálne, podsvietené stredové "Home" tlačidlo indikujúce stav a A, B, X, Y na pravej strane. Herný zážitok umocňuje vibračná spätná väzba a 2 m dlhý kábel. Gamepad umožňuje režim ovládania Direct input a X-input a je kompatibilný s počítačom či notebookom s operačným systémom Windows a konzolou PlayStation 3. Trust GXT 560 NOMAD je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 829 Kč s DPH v Českej republike a 29,99 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj: Trust

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk