VIDEO: Zberateľ starých videohier našiel v kartridžoch nezvyčajné drogové prekvapenie

VIDEO: Zberateľ starých videohier našiel v kartridžoch nezvyčajné drogové prekvapenie

 

Tak a teraz aby sme pre istotu rozoberali všetky obaly od videohier, ktoré kúpime z druhej ruky.

Web Kotaku pred pár dňami priniesol veľmi zaujímavú, no najmä šokujúcu informáciu. Julian Turner, ktorý je zberateľom starých videohier si pred nedávnom zakúpil dvojicu hier - Rollergames a Golf pre NES. Už po ceste domov z "blšáku" sa mu niečo na hrách nezdalo, pretože ich váha bola o niečo väčšia než zvyčajne. Navyše sa čudoval, ako sa do Spojených štátov dostala európska (PAL) verzia týchto hier. Zvedavosť bola však tak silná, že musel obal od hry otvoriť aby zistil, čo túto nadmernú váhu spôsobuje. Po odstránení skrutiek sa na neho z obalu „pozerali“ dva podozrivé balíky zabalené v lesklej plastovej fólii. Keďže nechcel mať problémy so zákonom, ihneď kontaktoval políciu.

Ako web Kotaku ďalej píše, policajný dôstojník bez váhania vyrazil, aby túto zvláštnu situáciu vyšetril. Otázkou však asi navždy ostane to, ako sa do týchto starých videohier drogy dostali. Možno tam čakali od 80. rokov a ich majitelia ani nevedeli, čo si do svojich herných konzol „strkajú“.

Ako by ste reagovali v podobnej situácii? Určite ide o neobvyklú a najmä nepríjemnú situáciu. Podeľte sa s nami v komentároch o tom, čo by ste spravili vy!

Zdroj: Kotaku

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk