Už teraz môžete mať doma kúsok z Beyond Good and Evil 2

Už teraz môžete mať doma kúsok z Beyond Good and Evil 2

 

Hoci na Beyond Good and Evil 2 si ešte pár rokov počkáme, ak patríte k fanúšikom, možno vás zaujme táto ponuka.

Aj keď nejde priamo o hru, je šanca kúpiť si sošku z Ubisoft legendárnej kolekcie, hviezdneho piráta Knoxa, ktorý sa v Beyond Good and Evil 2 vyskytne. Knox je tu zobrazený vo svojom rebelskom duchu. Stojí na hviezdnej lodi a v rukách šťastne drží pirátsku vlajku.

Legendárne sošky od Ubisoftu sú známe svojou cenou a limitovaným množstvom a Knox nie je výnimkou. V predaji bude iba 500 kusov a každý kus bude mať certifikát autentickosti s číselným označením. Soška bude v krabici rozložená, no nemalo by byť náročné ju zložiť. Väčšinou sa takéto rozmerné a detailné produkty skladajú iba zo zopár veľkých častí, nakoľko rozložené je ich možné bezpečnejšie zabaliť.

Výška nielen sošky ale aj ceny ale poriadne zatočí hlavou fanúšikom. 72 centimetrového opičieho piráta môžete mať doma za 749,99€. Na prvý pohľad veľká suma za „hračku“, no pre fanúšikov figúriek a sošiek to nie je až také šokujúce. Figúrky podobných rozmerov sa pohybujú vo vysokých cenách, i keď menšie variácie je možné získať aj pod 100€. Všetko ale záleží od toho, či ide o statickú sošku alebo akčnú figúrku, aké detailné je spracovanie, či sú detaily ako oblečenie ručne robené zo špecifických materiálov alebo ide o jeden celý odliaty kus a podobne.

Napríklad 51cm vysoká D.Va z Blizzard Gear Store stojí 450€, za 46cm vysokú Sylvanas si zaplatíte 350€ a podobne je tomu aj pri ostatných figúrkach. Rovnaké je to aj pri iných značkách, 81 centimetrový The Hunter z Bloodborne stojí niečo málo cez 700€. Rovnako ako Knox stojí aj ďalšia Ubisoft figúrka inšpirovaná Assassin's Creed Odyssey.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk