Ultimate Ears BOOM 3 a MEGABOOM 3: bezdrôtové reproduktory s množstvom nových vychytávok

Ultimate Ears BOOM 3 a MEGABOOM 3: bezdrôtové reproduktory s množstvom nových vychytávok

 

Tieto prenosné vodotesné Bluetooth reproduktory majú prepracovanú konštrukciu s efektným poťahom kombinujúcim dva farebné odtiene, ktorý je vyrobený z veľmi odolnej tkaniny používanej napríklad pre motorkárske bundy alebo požiarne vybavenie.

Novým prvkom reproduktorov BOOM 3 a MEGABOOM 3 je tlačidlo Magic Button na hornej strane, ktoré slúži na pohodlné ovládanie hudby. Reproduktory vynikajú starostlivo vyváženým všesmerovým 360° zvukom, aby ste počuli každú notu presne tak, ako to umelec zamýšľal. MEGABOOM 3 má navyše hlbšie basy a čistejší zvuk než pôvodný MEGABOOM. Tieto štýlové reproduktory ponúkajú dostupnejší, dlhší a intenzívnejší hudobný zážitok a zažiarite s nimi na každej párty.

Nové tlačidlo Magic Button umožňuje ovládať prehrávanie, pozastavenie a preskakovanie skladieb priamo na reproduktoroch, aby ste kvôli tomu nemuseli "vypadnúť z rytmu" a hľadať svoj telefón v taške alebo vo vedľajšej miestnosti. Pri spárovaní s prepracovanou mobilnou aplikáciou Ultimate Ears BOOM & MEGABOOM pre iOS získate tiež ľahký prístup k celému katalógu Apple Music s viac ako 45 miliónmi skladieb a ku všetkým vašim obľúbeným playlistom. V systéme Android môžu hudobní fanúšikovia používať tlačidlo Magic Button pre prístup k svojim playlistom na Deezer Premium. Postupne budú doplňované aj ďalšie hudobné služby.

Ďalším vylepšením BOOM 3 a MEGABOOM 3 je zvýšenie ich odolnosti až na stupeň krytia IP67. Sú teda vodotesné, odolné proti pádu a tiež prachotesné, takže ich môžete vziať so sebou na akúkoľvek dobrodružnú akciu. Nemusíte sa ani báť, že sa vám potopí na dno rybníka alebo rieky, pretože vo vode plávajú. Zvýšený dosah Bluetooth až na 45 metrov umožňuje väčšiu mobilitu poslucháčov alebo lepšie pokrytie ozvučeného priestoru. Vďaka zmene umiestnenia USB portu sa reproduktory dajú dobíjať vo zvislej polohe. Aby ste sa nemuseli obťažovať s pripájaním kábla, môžete si kúpiť aj nabíjaciu stanicu Ultimate Ears POWER UP (predáva sa samostatne).

Aplikácia BOOM & MEGABOOM s novo navrhnutým rozhraním zachováva všetky funkcie, ktoré sa vám páčili u predchádzajúcich verzií, ako je PartyUp, ktorá pracuje so všetkými generáciami BOOM a MEGABOOM a umožňuje pripojiť až 150 reproduktorov, individuálny ekvalizér (EQ) a diaľkové ovládanie zapnutia/vypnutia.

BOOM 3 a MEGABOOM 3 budú k dispozícii v štyroch farebných kombináciách: Night (čierna), Sunset (červená), Lagoon (modrá) a Ultraviolet (fialová).

Cena a dostupnosť

Ultimate Ears BOOM 3 a Ultimate Ears MEGABOOM 3 by mali byť v predaji v USA a vybraných krajinách v Európe a Ázii v septembri 2018. Odporúčané maloobchodné ceny: BOOM 3 – 149€, MEGABOOM 3 – 199€, POWER UP – 39€. Ceny sa môžu v rôznych krajinách líšiť. Bezplatná mobilná aplikácia Ultimate Ears BOOM & MEGABOOM je k dispozícii pre iPhone na App Store a pre Android na Google Play.

Zdroj: Ultimate Ears

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk