Bethesda: „Áno, určite sa dočkáme Wolfensteinu 3.“

Bethesda: „Áno, určite sa dočkáme Wolfensteinu 3.“

 

Zástupcovia firmy vyjadrili svoju vieru v hry pre jedného hráča.

V rozhovore pre Metro sa Pete Hines, vice-prezident Bethesdy, rozhovoril o ich filozofii pri tvorbe hier a taktiež sa dotkol aj toho, ako sa predával druhý Wolfenstein a či plánujú pokračovanie.

Áno, určite sa dočkáme Wolfensteinu 3. Na E3 sme povedali, že si prostredníctvom Wolfenstein: Youngblood robíme prestávku od veľkého príbehu, no to neznamená, že sa k nemu nevrátime.“ Keď bol Hines požiadaný o komentár k údajným slabým predajom druhého dielu, povedal iba to, že hra sa predávala lepšie ako bolo hlásené, no mohla sa predávať aj lepšie. Každopádne, predávala sa natoľko dobre, aby autori pripravili rovno dve ďalšie hry.

To isté prezradil ohľadom predajov Prey a Dishonored, dvoch hier od štúdia Arkane. „Pozrite, Arkane má dve štúdiá a tie pracujú na rôznych veciach. To je to isté ako keď Todd Howard povie: „Najprv idem urobiť Fallout hru, potom Starfield a potom sa budem venovať TES6. Nepovedal, že nikdy nespraví ďalšiu hru XYZ. Ale vždy je to o tom, aké mate nápady a čo vás zaujíma.“

„Sme biznis, snažíme sa zarobiť, no chceme to robiť múdro. Robíme hry, ktoré si podľa nás hráči užijú a popritom byť úspešní. A takto chceme pokračovať.“

Wolfenstein: Youngblood príde v roku 2019 a bude sa odohrávať v 80-tych rokoch po tom, čo BJ Blazkowicz zmizol a jeho dcéry-dvojičky ho musia nájsť.

Zdroj: pcgamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk