Trust predstavuje novinky pre bezdrôtové nabíjanie a powerbanku

Trust predstavuje novinky pre bezdrôtové nabíjanie a powerbanku

 

Trust uvádza na trh dvojicu podložiek pre bezdrôtové nabíjanie a powerbanku s kapacitou 20 000 mAh.

trust Primo10

Nabíjacia základňa pre mobilné zariadenia je dostupná v troch farbách - čiernej, červenej a modrej. Je kompatibilná so všetkými smartfónmi podporujúcimi bezdrôtové nabíjanie Qi a to vrátane rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 2.0 a vyššieho. Samozrejmosťou je LED indikátor, automatická detekcia a voľba najrýchlejšieho spôsobu nabíjania. Primo10 zároveň poskytuje maximálnu spoľahlivosť a bezpečnosť vďaka detekcii cudzích objektov, čím zabraňuje prehriatiu kovových predmetov omylom položených na ňu. Súčasťou balenia je micro USB kábel vhodný k akémukoľvek adaptéru poskytujúc mu 2A a viac.

Trust Primo10 Fast Wireless Charger je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 429 Kč s DPH v Českej republike a 16,99 euro s DPH na Slovensku.

trust Fyber10

Veľmi úzka nabíjacia podložka s textilným povrchom zamedzujúcom poškriabaniu je určená k bezdrôtovému nabíjaniu. Ponúka režim 7,5W nabíjania pre iPhone a 10W pre telefóny Samsung Galaxy. Rovnako ako Primo10 funguje s 2 a viac ampérovým adaptérom, disponuje LED diódou a detekuje cudzie objekty. Spoľahlivosť podčiarkuje certifikácia od Wireless Power Cons ortium. Podporuje Quick Charge 2.0 a 3.0, súčasťou balenia je napájací kábel.

Trust Fyber10 Fast Wireless Charger bude k dispozícii v priebehu novembra za odporúčanú koncovú cenu 999 Kč s DPH v Českej republike a 38,99 euro s DPH na Slovensku.

Trust OMNI Plus

Powerbanka s rozmermi 22 x 74 x 152 mm a váhou 450g ponúka celkovú kapacitu 20 000 mAh. Pevné hliníkové telo je dostatočne odolné a okrem zapínacieho tlačidla disponuje tromi konektormi - štandardným USB-A s podporou rýchleho nabíjania QC3.0, moderným USB-C a micro USB pre spätné nabíjanie powerbanky. Súčasťou je automatická detekcia zariadenia, voľba najrýchlejšieho spôsobu nabíjania a technológia pre ochranu pri užívaní. V balení výrobca dodáva USB-C aj micro USB kábel.

Trust OMNI Plus Metal Powerbank je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 1599 Kč s DPH v Českej republike a 59,99 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj: 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk