Diablo Immortal je pre Blizzard len začiatkom ich záujmu o mobilné hranie

Diablo Immortal je pre Blizzard len začiatkom ich záujmu o mobilné hranie

 

Takže sa máme tešiť na mobilný StarCraft a Warcraft do ruky?

Ah, Diablo Immortal. Aký dokonalý príklad toho, keď sa herní vývojári pozabudnú, kto že sú to vlastne ich fanúšikovia. Táto hra to má smelo nakročené k tomu, aby sa stala mŕtvou ešte dokonca pred tým, než stihne vyjsť. Ale prestaňme už biť tohto mŕtveho koňa a venujme sa ďalším správam. Mimochodom, ak ste z nejakého dôvodu premeškali najnovší Dominikov článok o zvláštnych názoroch určitých ľudí na celú kauzu, rozhodne si ho prečítajte!

Zaujímavé informácie o ďalších krokoch Blizzardu priniesol rozhovor medzi producentom Diablo Immortal Danom Elggrenom, spoluzakladateľom Blizzardu Allenom Adhamom a webom Digital Trends. Z ich slov vyplýva, že Diablo Immortal je len prvým krokom v ich snahe preraziť aj na mobilný trh. Allen sa doslova vyjadril, že všetky ich herné značky sa skôr či neskôr dostanú napokon aj na mobilné telefóny.

Ak ste si mysleli, že mobilné Diablo je len takým výstrelkom, musíme vás priviesť na pravú mieru. Blizzard to s mobilným hraním myslí smrteľne vážne a svoje plány sa podľa všetkého nesnaží zmierniť ani po stále neutíchajúcom hneve fanúšikov, ktorým sa súčasné smerovanie firmy veľmi nepáči. Časom uvidíme, či spoločnosť na mobily prinesie celkom nové tituly ich známych sérií, alebo sa bude jednať len o porty už vydaných hier.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk