Creative Super X-Fi v Európe už od januára 2019

Creative Super X-Fi v Európe už od januára 2019

 

Creative oznámilo prijímanie pred objednávok na nový SXFI Amp v rámci USA, nasledujúc Európou v januári 2019 po úspešnom uvedení svojej Super X-Fi slúchadlovej holografie v Singapure.

SXFI Amp je prvým manifestom technológie Super X-Fi, ocenenou ako Best of CES 2018 (AVS Forum). Nový SXFI Amp zaznamenal rekordný úspech hneď po svojom uvedení s veľmi vysokým počtom spokojných zákazníkov s viac 99%. SXFI Amp spája technológiu Super X-Fi s prvotriednym vysokovýkonným slúchadlovým zosilňovačom USB adaptéra dongle.

Sme hrdí na fakt, že viac ako 99% zákazníkov cítia so SXFI Amp veľkú spokojnosť! Toto ďaleko predbehlo moje očakávania. Úprimne, bol by som spokojný ak by sme dosiahli výsledky blížiace sa k 80%. Preto by sme chceli poďakovať všetkým našim zákazníkom za ich podporu. To je to, na čom náš tím pracoval tak ťažko. Aby bol zvuk vo vašich slúchadlách rovnako autentický ako skutočnosť. Čo sa týka zvyšného 1%, nevzdám sa. V súčasnosti už lepšie chápeme ich potreby a veríme, že dokážeme prispôsobiť technológiu Super X-Fi, aby sme vyhoveli rovnako im, pričom zachovávame jej čaro. Toto je však iba začiatok cesty. Rovnako ako prechod z čierno-bielej televízie na farebnú, je mojím osobným cieľom umožniť každému užívateľovi slúchadiel na tejto planéte vychutnať si kúzlo Super X-Fi. Od CES 2018 v Las Vegas dostávame obrovské množstvo otázok ako v USA, tak na celom svete o jej dostupnosti a chystáme sa v súčasnosti urobiť túto prelomovú technológiu dostupnú v USA, nasledujúc Európou v januári 2019.

Sim Wong Hoo, generálny riaditeľ spoločnosti Creative Technology a tvorca technológie Super X-Fi.

Ako Super X-Fi funguje 

Predstavte si počúvanie zvuku prostredníctvom systému viacerých reproduktorov v divadle a možnosť znovu obnoviť tento zážitok, tú istú hĺbku, detail, zvukovú stopu, trojrozmernosť, príťažlivosť a jeho autentickosť a omnoho viac. Je to ako kúzlo 3D holografie, ale v audiu a pre slúchadlá. Využitím špičkovej technológie presnosti, ktorá mapuje akustiku audio systému premietajúceho zvuk do ľudského ucha v trojrozmernom priestore, Super X-Fi citlivo transformuje tento súbor informácií do rovnako dych berúceho zvuku v slúchadlách.  Každý počujeme zvuk inak, závisiac od tvaru nášho ucha a štruktúry hlavy. Super X-Fi rovnako využíva umelú inteligenciu na zmapovanie tvaru ucha a hlavy jednotlivca a prostredníctvom zložitého algoritmu , Super X-Fi vyhodnocuje informácie o tvare hlavy a uší s dynamikou používaných slúchadiel s cieľom vytvoriť zvukovú stopu.

Cena a dostupnosť

  • SXFI AMP stojí 149,99 USD bez doručenia a bude k dispozícii na pred objednávku v USA od 1. novembra 2018
  • SXFI Amp bude k dispozícii na predaj v Európe v januári 2019
  • Záujemcovia z Európy môžu robiť svoje rezervácie na stránke sxfi.com/amp-eu

Prví objednávatelia SXFI Amp v období jeho úvodného predstavenia dostanú pár certifikovaných slúchadiel Aurvana SE Super X-Fi v hodnote 69 USD. Táto ponuka bude k dispozícii počas obmedzeného obdobia a trvania zásob.

Zdroj: Creative

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk