Henry Cavill si za rolu Geralta zhrabne solídne peniaze

Henry Cavill si za rolu Geralta zhrabne solídne peniaze

 

Netflix zverejnil plat hlavnej postavy chystaného seriálu.

Keď sa už situácia ohľadom castingu Netflix adaptácie príbehov Zaklínača Geralta trochu upokojila, tak sa môžeme venovať ďalším informáciám, ktoré sa týkajú tohto projektu. V prvom rade je prekvapujúca informácia, že Cavill je obrovským fanúšikom Zaklínača a to aj kníh a aj hier (o Cavillovi je známe, že je hráčom). Podľa informácií zo zákulisia seriálu sa Cavill s producentmi stretol ešte predtým ako začal casting.

Podľa ďalších informácií sa Cavill vďaka role Geralta dostane to TOP 10 najviac zarábajúcich televíznych hercov v roku 2018, keď jeho plat činí 3,2 milióna dolárov, čo dáva približne 400 000$ za jednu epizódu seriálu. Nie je to síce najviac v brandži (Javier Bardem zarába za jednu epizódu seriálu od Amazonu 1,2 milióna a Norman Reedus 1 milión $ za jeden diel The Walking Dead), no aj tak je isté, že Cavill určite nebude trieť biedu.

A ešte jedna informácia. Podľa niekoľkých zdrojov Cavill kvôli role Geralta odmietol oveľa mastnejší šek od Warner Bros., kde mal pokračovať v hraní postavy Supermana.

 
Zdroj: vgr.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk