Fallout 76 predal počas úvodného týždňa o 80% menej kusov ako Fallout 4

Fallout 76 predal počas úvodného týždňa o 80% menej kusov ako Fallout 4

 

Zdá sa, že ani verní fanúšikovia Bethesdy sa tentokrát rozhodli uprednostniť iné hry.

V britskom rebríčku nastali obrovské zmeny a posuny. Bol to totižto veľmi atraktívny víkend pre hry, no nie všetci sú z výsledkov nadšení.

Určite nie Bethesda. Tá totiž minulý týždeň vydala očakávanú hru Fallout 76 a dúfala, že sa jej podarí replikovať úspech svojich RPG aj do multiplayeru. Bohužiaľ to vyzerá tak, že sa jej to nepodarí. Hra totiž predala za prvý týždeň predaja o 82,4% menej kópií ako Fallout 4, ktorý vyšiel v roku 2015.

Navyše, hre sa nepodarilo ani pokoriť rebríček a hru v predajoch predbehol aj remaster Spyro Reignited, ktorý taktiež vyšiel počas minulého týždňa. Nadšením určite nehýria ani v štúdiu IO Interactive, nakoľko Hitman 2 sa umiestnil na chvoste TOP 10 rebríčka a podľa informácií hra predala o 90% menej ako Hitman: Absolution. Samozrejme rátajú sa iba fyzické kópie, nie digitálne verzie a nakoľko momentálne je podiel digitálnych verzií oveľa väčší ako v roku 2012, keď vyšiel Absolution, tak to možno nie je až tak tragické, ako to na prvý pohľad vyzerá.

Úspech zažili nové Pokémon hry, Let’s Go Pikachu a Let’s Go Eevee, ktoré sa umiestnili na štvrtom a siedmom mieste. Prekvapením je to, že do rebríčka sa dostala krabicová verzia Fortnite, ktorá je na ôsmom mieste.

  1. Spyro Reignited Trilogy
  2. Red Dead Redemption 2
  3. Fallout 76
  4. Pokémon Let’s Go Pikachu
  5. FIFA 19
  6. Pokémon Let’s Go Eevee
  7. Call of Duty: Black Ops IIII
  8. Fortnite: Deep Freeze Bundle
  9. Mario Kart 8 Deluxe
  10. Hitman 2

Zdroj: gamesindustry.biz

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk