Hráč Barcelony sa nezúčastnil tréningu, lebo stratil pojem o čase pri hraní videohier

Hráč Barcelony sa nezúčastnil tréningu, lebo stratil pojem o čase pri hraní videohier

 

Áno život píše aj takéto príbehy.

Ousmane Dembele je francúzsky futbalový útočník a reprezentant, v súčasnosti pôsobiaci v španielskom futbalovom klube FC Barcelona. Dembele nastúpil do klubu v auguste 2017 za 96,8 milióna libier. Aktuálne má o krídelníka záujem FC Liverpool a tiež talentovaného hráča monitorujú ľudia z Arsenalu.

Útočník Barcelony mal už v minulosti niekoľko prípadov, kedy sa nedostavil, alebo meškal na tréning. Situácia sa vyhrotila naposledy, keď Ousmane neprišiel na tréning kvôli údajnej žalúdočnej nevoľnosti.

Futbalový klub neváhal a na pomoc mu poslal lekára, ktorý však zistil, že hráč je zdravý a chorobu len fingoval. Nakoniec vysvitlo, že Dembele strávil herný večer s priateľmi a pozabudol nie len na to, ako rýchlo plynie čas pri hraní, ale aj na to, že si má nastaviť budík na tréning v nasledujúcom dni.

Opakovaná nedisciplinovanosť mladého 21-ročného Francúza priviedla tím k myšlienke, že zjavne svoje koníčky nezvláda a futbalistu označili ako závislého na videohrách. Obsesiu budú nútení riešiť s profesionálmi a útočník sa tak pravdepodobne podrobí liečbe zo závislosti od videohier.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk