Blizzard chystá mobilnú Warcraft hru v štýle Pokémon Go

Blizzard chystá mobilnú Warcraft hru v štýle Pokémon Go

 

Ťažko povedať, ako by komunita reagovala na ohlásenie tejto hry.

Web Kotaku sa pustil do veľkého skúmania okolo Blizzardu a série Diablo po tom, čo oznámenie mobilnej verzie hry s názvom Diablo Immortal nedopadlo práve podľa predstáv komunity a vývojárov. Blizzard navyše skonštatoval, že nejde o jediný mobilný projekt na ktorom pracujú a že hľadajú nápady na mobilné hry pre všetky svoje značky.

Podľa zdrojov blízkych firme Blizzard sú vývojári vo vnútri štúdia nadšení z mobilných projektov, jednak kvôli tomu, že ide o menšie projekty ako bežná hra na PC alebo konzoly a taktiež kvôli tomu, že majú radi mobilné hranie. Preto aj reakcia na Diablo Immortal je úplne iná vo vnútri firmy, ako bola zo strany verejnosti.

Navyše, medzi vývojármi je veľmi populárna hra Pokémon Go. A práve hru v podobnom štýle práve vyvíjajú v útrobách štúdia Blizzard, no s tým, že by sa mala odohrávať v univerze Warcraft. V tomto prípade by mali core fanúšikovia štúdia dostať remaster tretieho dielu Warcraft 3: Reforged a mobilní hráči dostanú mobilnú hru so skinom Warcraftu. Nie je to však oficiálna informácia, no na druhej strane tomu naznačuje dianie vo vnútri firmy.

K tomu dodáme asi už len jediné: Don't you guys have a phone?

Zdroj: kotaku.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk