Reboot Resident Evil filmov si zoberie inšpiráciu z Resident Evil 7

Reboot Resident Evil filmov si zoberie inšpiráciu z Resident Evil 7

 

Chvalabohu.

Asi nikoho neprekvapím, keď skonštatujem, že Resident Evil filmy boli tragické asi rovnako ako šiesty diel hry. Každopádne nesmrteľná Mila Jovovich je našťastie za nami, no to neznamená, že Capcom nechce robiť ďalšie filmy. Už v máji 2017 sa objavila informácia, že Capcom spolupracuje s režisérom Jamesom Wanom (Saw, Insidious, Aquaman) na reboote filmovej časti tejto série. Scenáristom by mal byť Greg Russo.

A práve on sa v interview pre Discussing Film vyjadril, že pri písaní scenára sa inšpiroval hrou Resident Evil 7 a nie akčnejšími predchodcami: „Samozrejme som veľkým fanúšikom série. Predtým vyšlo šesť filmov a keď chcete reštart filmovej série, tak nechcete spracovať to isté ešte raz. Pre mňa bolo jasné, že chceme spraviť hororový film v štýle Jamesa Wana a to znamená, že inšpirácia Resident Evil 7 je jasná. 

Tým samozrejme nechcem zhadzovať predchádzajúce filmy. Myslím si, že sa im darilo fajn, ale ja som sériu Resident Evil považoval vždy za hororovú a týmto smerom chceme ísť.“

Latka nie je nastavená vysoko a preto dúfame, že sa tento zámer autorom podarí. Film zatiaľ nemá stanovený dátum vydania.

Zdroj: wccftech.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk