Super Smash Bros. Ultimate vyvolalo paniku z teroristického útoku na školu

Super Smash Bros. Ultimate vyvolalo paniku z teroristického útoku na školu

 

Aj takéto príbehy píše život.

Istý Fungus Amongus zverejnil na Twitteri oznam, ktorý dostal každý žiak navštevujúci ich školu o vyjasnení situácie ohľadom teroristického útoku na alma mater. V jednej triede bolo totiž na tabuli napísané "Dec. 7th, Time to <znak zameriavajúceho krížika>. Po škole sa okamžite rozmohla panika, že sa v ten deň na školu chystá útok, pričom sa vec dostala až do takého bodu, že celú vec musel prísť začať vyšetrovať šerif. Celé to malo ale vskutku epickú dohru.

Nakoniec sa totiž zistilo, že ten zameriavajúci krížik nebol krížik ale len troška nešikovne nakreslené logo Super Smash Bros. Samotný dátum poukazoval na deň vydania očakávaného dielu série Ultimate, o ktorého ospevných recenziách sme vám priniesli článok včera. Vysvitlo, že odkaz na tabuľu napísali natešení fanúšikovia hry, ktorí sa jej už nevedeli dočkať, a tí, ktorí nevedeli, o čo ide, si to zle vysvetlili a preto celá vec rýchlo eskalovala až do tak absurdnej situácie. Na druhú stranu, útoky v školách sú v USA bohužiaľ až príliš bežným javom a preto sa nie je čo čudovať, že aj takáto nevinná drobnosť dokázala vyvolať hrôzu.

Aké z toho vyplýva poučenie? Ak by hrával každý bez ohľadu na povolanie, postavenie či pohlavie, nikdy by si nikto nepomýlil logo Super Smash Bros. so zameriavacím krížikom. Čiže začnime hrať hry všetci!

Oznam, ktorý dostali študenti

Logo Super Smash Bros.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk