Psychonauts 2, Scavengers, Among Trees či Pathless. Aj tieto hry boli odhalené na The Game Awards

Psychonauts 2, Scavengers, Among Trees či Pathless. Aj tieto hry boli odhalené na The Game Awards

 

Okrem toho sme sa dočkali aj veľkého množstva ďalších trailerov.

To, že na The Game Awards nebude núdza o nové trailery a oznámenia, to sme už nejaký ten čas vedeli. Ostávalo si už len počkať, čoho sa dočkáme a okrem veľkolepých AAA hier dostali priestor aj tie menšie, ktoré však taktiež určite zaujmú. Čo všetko sme teda mohli na podujatí vidieť?

Konečne sme sa dočkali poriadneho traileru na Psychonauts 2 od štúdia Double Fine Productions. Zaujímavé, okrem samotného traileru je aj fakt, že pri hre je stále ako vydavateľ vedený Starbreeze, ktorý v posledných dňoch išiel do administrácie a dokonca bol zatknutý jeden z členov predstavenstva. 

Každopádne hra samotná príde v roku 2019.


Populárna hra The Stanley Parable sa dočká novej, Ultra Deluxe edície a tak isto portu na konzoly. Tento Ultra Deluxe update prinesie nové konce, nové možnosti a tento update sa objaví samozrejme aj v pôvodnej verzii na PC a to v roku 2019


Ďalšou predstavenou hrou je Among Trees. Vizuálne nádherná survival sandbox adventúra, ktorá príde do programu Steam Early Access v roku 2019.


Tvorcovia hier Bastion a Transistor nám predstavili svoj nový projekt s názvom Hades. Je to rouglike dungeon crawler hra, kde musíte poraziť bohov a dostať sa z Underworldu. Hra je dostupná na Epic Games Store v Early Access


Ak si pamätáte hru Abzu, ktorá potešila svojou skvelou atmosférou a oddychovým prístupom k hraniu, tak ich vývojári, štúdio Giant Squid predstavilo ich nový projekt, hru Pathless. Táto hra bude taktiež dostupná v Epic Games Store v roku 2019.


PUBG nám s príchodom na Playstation platformu ukázalo aj snežnú mapu, ktorá dostala názvov Vikendi a hráči na PTS si ju budú môcť vyskúšať už dnes. 


Štúdio Typhoon Studios, ktorého šéfom je tvorca Far Cry 4 Alex Hutchinson nám predstavilo ich prvý projekt, ktorý má názov Journey to the Savage Planet.


A bývalý šéf vývoja série Halo, Josh Holmes nám spolu s ďalšími vývojármi v štúdiu Midwinter Games predstavil ich pripravovanú hru Scavengers.


A ukázal sa nám aj Terry Crews v ďalšej skvelej reklame na chystanú Xbox exkluzivitu Crackdown 3.

Zdroj: youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk