Tvorcov Bayonetty a Nier: Automata čaká rušný rok 2019

Tvorcov Bayonetty a Nier: Automata čaká rušný rok 2019

 

V rukáve majú niekoľko oznámení.

Takto na začiatku januára pred dvoma rokmi sme sa dozvedeli prekvapujúcu a smutnú správu. Scalebound, exkluzivita pre Xbox One od štúdia PlatinumGames bola zrušená. Zrušenie tohto projektu prinieslo pre vývojárov veľa problémov, najmä finančného rázu, no z tejto situácie sa im podarilo dostať vďaka tomu, že pracujú na viacerých projektoch naraz a taktiež vďaka úspechu hry Nier: Automata.

Začiatok roka 2019 je však úplne iný. Štúdio pracuje podľa vyjadrení Atsushiho Inabu na viacerých hrách o ktorých budeme počuť v tomto roku. „Tento rok bude intenzívny, ako to už býva. Bude to rok, kedy Platinum Games vystúpi niekoľko krokov nahor. Tento rok chystáme niekoľko zaujímavých ohlásení.“

S určitosťou vieme povedať, že Platinum Games pracujú na dvoch projektoch, ktoré sú oznámené. Prvým je exkluzivita na Nintendo Switch, Bayonetta 3, ktorá bola ohlásená ešte v roku 2017, no stále nemá dátum vydania.

Druhou hrou je projekt nazvaný Babylon’s Fall, na ktorom štúdio spolupracuje s vydavateľom Square Enix (podobne ako pri Nier: Automata) a hra má prísť v tomto roku na PC a Playstation 4.

Producent Platinum Games, Yosuke Saito však povedal: „Okrem Bayonetty a Babylon’s Fall máme vo vývoji niekoľko ďalších hier o ktoré sa s vami podelíme v tomto roku.“ Aké hry to budú je otázne. Takže asi si budeme musieť na viac informácií počkať.

Zdroj: vgr.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk