Z Monster Hunter bude film

Z Monster Hunter bude film

 

Hlavné postavy stvárnia Milla Jovovich a Tony Jaa.

Zdá sa, že najnovší Monster Hunter bol celkom veľkým úspechom, pretože Sony Pictures tento týždeň oznámili, že sa do kín dostane 4. septembra 2020 filmové prevedenie tejto série. Réžie sa ujal Paul W. S. Anderson, ktorý písal a režíroval aj Resident Evil filmy, v ktorých hlavnú rolu takisto stvárnila Milla Jovovich. Okrem nej a Tonyho Jaa sú vo filme obsadení herci Ron Perlman, Diego Boneta a rapper T.I.

Tu je krátky obsah filmu: okrem nášho sveta existuje ešte jeden, plný mohutných, krvilačných príšer. Poručíčka Artemis (Milla Jovovich) sa so svojou jednotkou dostane do tohto sveta príšer a zistí, že sú bezbranní a ostanú napospas ohromným netvorom. Pri zúfalom snažení zostať nažive stretne záhadného muža (Tony Jaa), ktorý našiel spôsob, ako s týmito obludami bojovať.

Je pomerne dobre známe, že filmové adaptácie videohier sú väčšinou nevydarené a prinajlepšom len trochu nadpriemerné. Môže to byť hlavne tým, že cieľové publikum nie je také veľké a ľuďom, ktorí nie sú fanúšikmi daných hier, sa tvorcovia tak ľahko nezavďačia. Film je navyše ochudobnený o interaktívny prvok príbehu, ktorý je v hrách veľmi dôležitý. No ktovie, možno raz nadíde deň, kedy tento začarovaný kruh filmových nepodarkov niekto konečne prelomí. Žeby to bol práve Monster Hunter?

Zdroj: VG247, Deadline

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk