Nintendo údajne plánuje vzkriesiť oficiálne zrušenú hru

Nintendo údajne plánuje vzkriesiť oficiálne zrušenú hru

 

Projekt H.A.M.M.E.R. či Metroid?

Nintendo má na konte peknú hŕbu zrušených titulov, ktoré boli svojho času doprevádzané veľkými očakávaniami. Podľa Game Informer sa spoločnosť údajne rozhodla oprášiť svoje archeologické zručnosti, aby následne vykopala spod sutín odmietnutých polygónov a nepoužitých herných objektov jednu zatiaľ nemenovanú hru. Samozrejme nič nie je potvrdené, kým sa Nintendo k tomu samo oficiálne nevyjadrí.

Do tohto okamihu môžeme ale hádať, aká hra by to mohla byť. Medzi fanúšikmi si okamžite začal skloňovať Project H.A.M.M.E.R., sci-fi akcia s robotmi, ktorá mala vyjsť ešte na Nintendo Wii, no bola po problémoch počas vývoja po troch rokoch zrušená. Mohlo by ísť o Assassin's Creed: Lost Legacy, ktorá bola svojho času vyvíjaná exkluzívne pre Nintendo 3DS? Vzhľadom na úspech série a príchod remasterovanej tretej časti by to nebolo až také nereálne.

Project H.A.M.M.E.R. vyzeralo svojho času nádejne

Rovnako tak môže ísť o zrušené pokračovanie RPG Baten Kaitos, ktoré malo vyjsť na Nintendo DS ako tretí diel série, ktorá započala svoju existenciu na Nintendo GameCube. S príchodom konzoly Switch sa hráči prakticky od začiatku dožadovali nového dielu a je teda možné, že pôjde práve o to. Z hŕby zrušených hier by som chcel poukázať ešte na jednu hru a tou je The Legend of Zelda: Mystical Seed of Courage. Tretí diel Oracle ságy v klasickom top-down 2D pohľade nebol nikdy vydaný a vzhľadom na popularitu Zeldy by to bol logický krok.

Tých hier, na ktoré by to pasovalo je prirodzene omnoho viac a navyše to nemusí byť hra od Nintenda, nakoľko fámy to nekonkretizujú. Tak ako môže ísť o Metroid Dread, tak o Scalebound, ktorého zrušenie svojho času tak otriaslo hráčmi Xbox One.

Zdroj: GoNintendo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk