Cez víkend sa konal Fortnite Live festival. A dopadol katastrofálne

Cez víkend sa konal Fortnite Live festival. A dopadol katastrofálne

 

Tento pokus nevyšiel podľa predstáv.

Popularitu Fortnite sa snažia využiť mnohí a vzhľadom na zjavnú popularitu hry medzi deťmi o to viac. Cez víkend sa napríklad konal tzv. Fortnite Live. Podujatie, ktoré sa konalo v britskom Norwichi sľubovalo, že prinesie zábavnosť hry Fortnite, spolu s ďalšími atrakciami do reálneho sveta. Lístky sa predávali v sumách od 12 do 20 libier a podľa odhadov si tieto lístky kúpilo viac ako 2500 ľudí.

Výsledkom však bolo dvojdňové podujatie, ktoré si asi nikto nezamenil s Fortnite. Napríklad tento epický zážitok z jaskyne stál určite za to.

Okrem toho ste sa však mohli zúčastniť lukostreľby, pretekov na motokárach a taktiež ste sa mohli vyšplhať na lezeckú stenu. Všetko toto doslova kričí slovom Fortnite.

Ak ste sa však náhodou dostali do vnútra, čo bolo komplikované a to kvôli malému počtu personálu, tak zážitok nebol o nič lepší. Výsledkom tohto všetkého je veľké množstvo žiadostí o vrátenie peňazí a taktiež aj poučenie, že nie je všetko zlato čo sa blyští.

„Fortnite je o hľadaní nepriateľov a ich zabíjaní. Presne to by som teraz chcela spraviť ľudom, ktorí toto zorganizovali,“ povedala jedna z naštvaných matiek.

Vývojári hry, Epic Games sa od tohto podujatia dištancovali a podľa nich sa nepodieľali ani na organizácii a taktiež ich ani nikto nežiadal o súhlas.

Zdroj: Eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk