Reggie Fils-Aime, obľúbený prezident americkej pobočky Nintenda, odchádza do dôchodku

Reggie Fils-Aime, obľúbený prezident americkej pobočky Nintenda, odchádza do dôchodku

Jeho zapálenie pre Nintendo si budeme pamätať navždy.

Po 15 rokoch prichádza koniec éry jedného z najznámejších a najobľúbenejších čelných predstaviteľov Nintenda. Reggie Fils-Aime sa po dlhoročnej službe rozhodol vo veku 57 rokov opustiť spoločnosť a odobrať sa na zaslúžený odpočinok, tak ako svojho času Frodo, keď sa lúčil so svojimi kamarátmi v Šedých prístavoch. Jeho posledný deň v službách Nintenda bude 15. apríl 2019.

Reggie bude chýbať a bude chýbať veľmi. Všetci, ktorí sledovali Nintendo nejaký ten čas, si toho večne usmievavého a odhodlaného pána museli všimnúť, tak ako aj pokoj, ktorý z neho neustále vyžaroval. Reggie je proste len jeden, a aj keď už má svojho nástupcu s veľmi zaujímavým menom, Dougha Bowsera, bude trvať určitý čas, kým sa fanúšikovia spamätajú z tohto šoku a akceptujú nového muža, ktorý ich bude odteraz prevádzať čarovným svetom nových hier od Nintenda (robíte si srandu, že neviete, kto je Bowser?).

Samotný Reggie toto rozhodnutie okomentoval, ako inak, vskutku vtipne. Celá redakcia Gamesite.sk mu praje do nasledujúcich rokov len a len to najlepšie.

Pre mňa to nie je žiadny Gamer Over ale skôr vylevelovanie sa, aby som mohol stráviť viac času so ženou, rodinou a priateľmi.

Reggie Fils-Aime, Prezident Nintendo of America

Reggienator, ako ho radi nazývali fanúšikovia, povedal na rozlúčku všetkým aj pár dojemných slov.

Reggie Fils-Aime, odchádzajúci prezident Nintendo of America

Dough Bowser, budúci prezident Nintendo of America

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk