Fernando Alonso a Logitech G tvoria elitný eSport team FA Racing

Fernando Alonso a Logitech G tvoria elitný eSport team FA Racing

 

Fernando Alonso, dvojnásobný majster sveta Formule 1 a víťaz pretekov 24 hodín Le Mans a Rolex 24 Daytona, a Logitech G, popredný inovátor herných technológií a produktov, tento týždeň predstavili eSport tím FA Racing Logitech G pre 2. sezónu ich spolupráce. Tento tím sa zúčastní svetových eSport súťaží na niekoľkých platformách v rôznych hrách vrátane iRacing, Project Cars 2, Gran Turismo, rFactor2 a DiRT 2.0.

Oznámenie druhého ročníka partnerstva FA Racing a Logitech G podčiarkuje spoločnú víziu a snahu zdokonaľovať závodné simulátory, vyvíjať najlepšie vybavenie a technológie pre milovníkov závodných hier a podporovať zručnosť, nadšenie a súperenie špičkových jazdcov.

Prvým významným prírastkom do tímu je Jamie Chadwicková, britská víťazka pretekov F3 a MRF a tiež jazdkyňa šampionátu W-Series. Chadwicková bude súťažiť s tímom na závodnom simulátore iRacing, aby ku svojim úspechom na pretekárskych tratiach pridala ďalšie i v oblasti eSportu.

Simracing prekonal rozdiely medzi hrou a skutočnými pretekmi formule, pokiaľ ide o stratégiu, súperenie a zručnosti. Pripojiť sa k Alonsovmu tímu spolu s ďalšími skvelými spoluhráčmi mi umožní využiť skúsenosti a zručnosti z reálnych závodov pri súťažiach v jednej z najrýchlejšie rastúcich kategórií pretekárskych eSportov. S pomocou spoluhráčov sa budeme snažiť vybojovať ďalšie víťazstvá pre tím FA Racing.

Jamie Chadwicková

Okrem Chadwickovej potvrdili svoju účasť v celosvetovom Alonsovom eSport teame FA Racing aj títo pretekári:

  • Diego Ruiloba – Počas roku 2018 si Ruiloba upevnil svoju pozíciu jedného z najlepších španielskych pretekárov výhrami v niekoľkých kvalifikačných a majstrovských finále. Diego je prirodzený talent a víťaz súťaže FA Racing Liberbank Challenge v roku 2018, čo je vyhľadávacia platforma tímu na španielskom trhu.
  • Xiang Gao – 26 ročný pretekár z Číny prináša do tímu skúsenosti desiatich rokov zo simulovaných a šiestich rokov zo skutočných automobilových závodov. V roku 2018 bol účastníkom záverečného finále pretekov McLaren Shadow.
  • Matt Malone – Jeden z najväčších a najobľúbenejších streamerov pretekov na hernom simulátore iRacing v Severnej Amerike. Jeho videá je možné vidieť na sieťach YouTube, TWITCH a ďalších.
  • Alexander Dornieden – 24 ročný profesionálny simracer z Nemecka a šampión eSport pretekov WTCC.
  • Ebrahim Almubarak – Úspešný simracer v mnohých herných tituloch, ktorý si vydobyl postavenie v záverečnom finále McLaren Shadow tým, že porazil ostatných účastníkov zo Stredného východu.
  • Kristian Kwietniewski – Tento 25 ročný hráč zažiaril na hernej scéne v roku 2018, keď prekonal všetkých súperov na Logitech G Challenge v Európe, aby získal miesto v semifinále McLaren Shadow v roku 2018.
Zdroj: Logitech G

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk