Viveport Infinity ponúkne neobmedzený prístup k virtuálnym zážitkom

Viveport Infinity ponúkne neobmedzený prístup k virtuálnym zážitkom

 

Predplatné vo výške 14,99 € sprístupní užívateľom viac ako 600 titulov už 2.4.2019. Spoločnosť navyše zvyšuje podiel vývojárov na tržbách zo 70 na 80%.

HTC oznámilo dátum spustenia očakávanej služby Viveport Infinity. Tá bude dostupná za cenu 14,99 € mesačne. Používatelia, ktorí si zvolia ročné predplatné zaplatia iba 114 €. Za spomínanú cenu získajú nadšenci pre virtuálnu realitu možnosť neobmedzene využívať viac ako 600 aplikácií a hier. Nechýba medzi nimi Angry Birds VR, očarujúce maľovanie v aplikácii Tilt Brush, ani nová stratégia od Vertigo Games Skyworld.

Na neobmedzenú virtuálnu realitu sa môžu tešiť aj existujúci predplatitelia služby Viveport Subscription. Tým budú 2.4.2019 zrušené existujúce obmedzenia, bez toho aby museli čokoľvek doplácať. Aktuálna cena pre nich bude zachovaná až do konca roka 2019. Noví užívatelia môžu začať 14denné skúšobné obdobie zdarma už teraz a následne ušetriť.

Viveport Infinity bude dostupný používateľom zariadení Vive a Oculus Rift. Prístupný bude aj pre majiteľov nezávislých headsetov využívajúcich platformy Vive Wave ako je Vive Focus Plus, Shadow VR alebo Pico Neo. Tí si budú môcť užívať kompatibilných titulov bez obmedzenia aj na cestách.

Zvýhodnenie pre predplatiteľov

Okrem širokého portfólia aplikácií a hier sa môžu predplatitelia tešiť aj na bohaté bonusy. Každý mesiac napríklad získajú 10% zľavu na nákup akejkoľvek hry z obchodu Viveport. Chýbať nebudú ani víkendové zľavy a špeciálne ponuky platených titulov zdarma. K príležitosti spustenia Viveport Infinity si HTC pripravilo tiež zľavu na viac ako 100 titulov v obchode Viveport, ktoré budú v platnosti od 2.4.2019 do 7.4.2019.

Viveport Infinity nadchne aj vývojárov

Z nezávislosti služby na konkrétnom HW budú profitovať aj vývojári, ktorým umožní osloviť viac užívateľov. Nárast zaistí aj fakt, že sa fanúšikovia nebudú musieť pri výbere titulov obmedzovať. Spoločnosť HTC navyše oznámila, že od 1.4.2019 navýši vývojárom podiel z tržieb zo 70 na 80%.

Zdroj: HTC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk