Bethesda sa ukáže na E3 2019 opäť s vlastnou konferenciou
E3

Bethesda sa ukáže na E3 2019 opäť s vlastnou konferenciou

 

Zakrúžkujte si dátum 9. jún.

E3 2019 sa nám začína pomaly ale isto kryštalizovať. Vieme napríklad, že EA bude mať vlastné podujatie bez tradičnej konferencie a že Sony sa na E3 2019 nezúčastní vôbec. Microsoft svoju účasť potvrdil a rovnako aj Nintendo. A dnešným dňom si k účastníkom výstavy môžeme prirátať aj Bethesdu, ktorá oznámila, že sa výstavy zúčastní a navyše bude mať po piaty krát aj vlastnú konferenciu.

Tá sa začne 9. júna 2019 od 5:30pm pacifického času, čo znamená, že v našom časovom pásme budeme musieť vydržať dlhšie hore, pretože tým pádom sa konferencia začne 10. júna od 1:30 ráno. Sledovať ju budete môcť cez Twitch, Mixer, Youtube, Twitter či Facebook.

Čo však môžeme očakávať? Určite sa môžeme tešiť na Doom Eternal, ktorý bol predstavený na minuloročnom Quakecone. Pravdepodobne sa dočkáme ukážok Wolfenstein: Youngblood a ak sa pošťastí, možno zachytíme aj zmienky o Starfield. Rage 2 už v tom čase bude vydaný, takže ťažko predpokladať, že ho uvidíme, no možno sa dočkáme oznámenia expanzie pre Fallout 76. Taktiež sme zvedaví, na čom pracujú tvorcovia Prey a Dishonored zo štúdia Arkane.

Čo od Bethesdy očakávate vy?

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk