Známy herný Youtuber ProJared obvinený z toho, že zbieral nahé fotky od mladistvých fanúšikov

Známy herný Youtuber ProJared obvinený z toho, že zbieral nahé fotky od mladistvých fanúšikov

 

A k tomu sa rozvádza...

Včera sa kariéra Jareda „ProJared“ Knabenbauera neoficiálne skončila. Pretože z tej búrky, ktorá sa okolo jeho osoby včera strhla, sa pravdepodobne tak skoro (ak vôbec) nespamätá. Začalo to tým, že na sociálnej sieti Twitter zverejnil správu o tom, že sa rozvádza so svojou manželkou, cossplayerkou Heidi O’Ferrall.

Tá na to reagovala tým, že dôvodom ich rozvodu je nevera zo strany Jareda, čo síce nie je cool, ale zas nie sme bulvárny plátok, aby sme rozoberali milostné vzťahy populárnych Youtuberov.

Každopádne. Táto správa všetko začala. Čo však nasledovalo potom, pochovalo ProJared-ovú kariéru na Youtube. Ozvalo sa totiž viacero ľudí s tým, že Jared využíval sieť Tumblr, kde spolu so svojimi fanúšikmi zdieľali medzi sebou nahé fotky. Problém je akurát v tom, že jeho fanúšikovia neboli v tom čase plnoletí, čo podľa všetkého Jared dobre vedel.

Jeden z nich, ktorý vystupuje na Twitteri pod nickom Charlie tvrdil, že vďaka svojej popularite a vplyvu, ktorý na svojich fanúšikov mal, od neho ProJared vylákal nahé fotky a pripojil aj dôkazy, ktoré si môžete prezrieť v tomto Twitter vlákne.

Na to reagoval šéf Youtube siete NormalBoots, pod ktorú ProJared spadá. Potvrdil, že s ním okamžite rozviazali všetku spoluprácu a jeho Youtube účet stráca tisícky odberateľov a spadol pod hranicu jedného milióna.

Ak z tohto vyviazne ProJared iba so zničenou reputáciou, pravdepodobne bude rád, pretože za zdieľanie detskej pornografie mu hrozí trestné stíhanie. Vyzerá to teda, že už žiadnu zo svojich One Minute Review nebude môcť vyprodukovať.

Zdroj: 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk