Dátum vydania racingového titulu MXGP 2019 je už známy

Dátum vydania racingového titulu MXGP 2019 je už známy

 

Fanúšikovia pretekárskych okruhov a rýchlych motoriek sa dočkajú ďalšej hry obľúbenej série FIM Motocross World Championship.

Vývojári z talianskej spoločnosti Milestone, prichádzajú na trh s ďalším racingovým titulom, s jednoduchým názvom MXGP 2019. Najnovší prírastok série prinesie hráčom po prvýkrát možnosť súťaženia v prebiehajúcej sezóne 2019, súčasťou ktorej sú všetci aktuálni pretekári, tímy a motorky.

Hráči budú môcť pretekať v kategórii MX2 alebo si môžu vybrať rovno MXGP top triedu. Pridať sa budete môcť k oficiálnym tímom alebo si vytvoríte za pomoci sponzora svoj vlastný tím.

Súčasná sezóna nie je jedinou novinkou, hráči budú mať k dispozícii po prvýkrát Track Editor, v ktorom budú mať možnosť tvorby ich vlastných tratí. Pretekárske trate si budete môcť užiť v štyroch rozličných prostrediach - les, pláž, púšť a džungla, pričom každé z nich disponuje svojimi špecifickými vlastnosťami. Trate, vytvorené hráčmi, budete môcť zdieľať s ostatnými, pričom si na nich môžete porovnať svoje pretekárske schopnosti.

Na tréning vašich pretekárskych zručností, MXGP 2019 ponúka obľúbenú možnosť Playground. Zasadený bude do prostredia Provence, ktoré budete mať možnosť len tak voľne objavovať. Možnosť Playground bola kompletne prerobená, rozšírená a obohatená o nové lokácie a nové herné módy, ktoré odhalíte neskôr v kampani.

Tak ako každá MXGP hra, aj v najnovšom titule budete mať nekonečné možnosti úprav. medzi ktoré patrí aj veľké množstvo licencovaného príslušenstva, ktoré si budete počas hrania postupne odomykať.

Titul MXGP 2019 vychádza 27. augusta 2019. Dostupný bude na PlayStation 4, Xbox One a PC (Steam).

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk