Katastrofálny projekt Ouya sa definitívne skončí

Katastrofálny projekt Ouya sa definitívne skončí

To bolo rečí...

Neuveriteľných 8,5 milióna dolárov vyzbieral na Kickstarteri projekt Ouya, ktorý mal priniesť možnosť hrania Android hier na veľkej obrazovke. Okolo konzoly bol v dobe zbierania peňazí obrovský boom a mnohí hovorili o revolúcii. Lenže revolúcia sa nekonala a drvivá väčšina užívateľov, ktorí túto minikonzolu podporili si trieskajú hlavy o stenu.

Konzola vyšla a stala sa okamžitým prepadákom. Hromada nesplnených sľubov, otrasná kvalita výsledného produktu a katastrofálne hry v ponuke znamenali prakticky okamžitú smrť tejto revolúcie v televíznom hraní a dnes Ouya pôsobí ako dokonalý podvod. Konzola vyšla ešte v roku 2013, no už v roku 2015 bola jej produkcia kompletne ukončená.

V roku 2015 kúpila celú Ouyu spoločnosť Razer, ktorá zabezpečila tomuto projektu pokojnú smrť, ktorá bude dokonaná v júni tohto roka.

Používatelia služby totiž dostali mail, ktorý ich informuje, že všetky služby súvisiace s Forge TV Games a Ouya budú ukončené 25. júna 2019 a tým pádom môžeme definitívne túto katastrofu vytesniť z hláv.

Prípadne si ešte celú katastrofu môžeme pripomenúť týmto videom

Zdroj: Twitter/Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk