Sklamanie: Skyrim sa v Tesla autách neobjaví. Fallout Shelter však áno
E3

Sklamanie: Skyrim sa v Tesla autách neobjaví. Fallout Shelter však áno

 

Škoda.

Skyrim a jeho milión portov na všetky možné a nemožné platformy sa už stal terčom posmechov. Všetci sme čakali na verzie tejto populárnej RPG hry pre mikrovlnné rúry a ďalšie domáce spotrebiče, no zatiaľ sme sa ich nedočkali. Keď však bolo oficiálne ohlásené, že na E3 2019 bude mať panelovú diskusiu šéf štúdia Todd Howard a Elon Musk, šéf Tesly, mnoho fanúšikov čakalo, že sa stane nevyhnutné. The Elder Scrolls V: Skyrim príde do Tesla áut.

Nakoniec sa to však nestalo. Na druhú stranu, keď neprší, tak aspoň kvapká a Elon Musk oficiálne ohlásil, že Fallout Shelter do Tesla áut príde. A bude zdarma pre všetkých majiteľov.

Tesla port tejto hry je však ešte len v začiatkoch vývoja a preto ho nemáme očakávať tak skoro. V traileri bola hra ovládaná cez Xbox One Gamepad a bude zaujímavé sledovať, aké ďalšie možnosti ovládania budú hráčom poskytnuté. Musk však zdôraznil, že kvôli bezpečnosti nebude možné túto hru hrať počas jazdy. Možno tak v zápche.

A ak by vám to nestačilo, Musk prezradil, že jeho tím vyvíja aplikáciu vďaka ktorej bude vaša Tesla prdieť. Zjavne sa totiž v práci nudia...

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk