Nejde vám hranie online hier? Streamer Ninja pripravuje knihu s pro tipmi

Nejde vám hranie online hier? Streamer Ninja pripravuje knihu s pro tipmi

 

Frag like a pro.

Jeden z najpopulárnejších streamerov a bývalý pro hráč Halo Tyler „Ninja“ Blevins uzavrel partnerstvo s vydavateľstvom Random House na vydanie série kníh, ktoré budú zahŕňať rady o tom, ako sa stať lepším hráčom a podľa všetkého sa chystá aj komiks s jeho osobou.

Prvá z týchto kníh má vydanie naplánované na 20. augusta 2019 a jej názov je výstižný: Get Good: My Ultimate Guide to Gaming. Na 160 stranách sa v nej dozviete napríklad to, ako si poskladať herný počítač, ako trénovať pred hraním, ako si vytvoriť stratégie hrania, ako trénovať svoje zmysly a komunikáciu so spoluhráčmi a ako streamovať. Prečo? Lebo, tak ako píše popis knihy: „Ninja’s lessons are timeless.“

Kniha zatiaľ nemá stanovenú cenu, no jej obsah si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Ale ako sme spomínali, to nie je všetko. V rovnaký deň je naplánované vydanie Ninja Notebook, čo je zápisník s nálepkami a 3. decembra sa dočkáme komiksovej knihy Ninja: The Most Dangerous Game, kde bude Ninja teleportovaný do reálnej Battle Royale hry, kde musí nájsť spôsob ako poraziť ostatných a zachrániť tento svet.

Ninja získal obrovskú popularitu hlavne ako streamer Battle Royale fenoménu Fortnite a okrem slávy mu to zabezpečilo aj skvelé príjmy. 

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk