Cyberpunk 2077 dostáva prvú skladbu, ktorú má v hernom svete na svedomí skupina SAMURAI

Cyberpunk 2077 dostáva prvú skladbu, ktorú má v hernom svete na svedomí skupina SAMURAI

 

Máme tu skrátka „prvú skladbu“.

Po epickom cinematic traileri, ktorý mal premiéru na tohtoročnej E3, zverejnili vývojári na oficiálnom youtube kanáli Cyberpunk 2077 novú skladbu. Zo stručného popisu pod skladbou však nie je jasné, či sa bude nachádzať aj na oficálnom soundtracku k hre, s veľkou pravdepodobnosťou sa však s touto nadupanou peckou stretneme niekedy v priebehu hrania.

Po vypočutí určite uznáte, že skladba má poriadne grády a energiu a dovolím si tvrdiť, že do konceptu samotnej hry zapadne úplne perfektne. Pieseň má v hernom svete na svedomí legendárna kapela SAMURAI, ktorej lídrom je sám Johnny Silverhand. Ak je vám toto meno povedomé, vedzte, že sa jedná o samotného „Mr. You're breathtaking“, Keanu Reeves.

V našom svete pieseň zložila švédska punk rocková kapela Refused, ktorej spevák Dennis Lyxzén, sa k nej vyjadril nasledovne:

„SAMURAI je podobne ako my skupina rebelov, hoci v inom čase a na inom mieste. Spolupráca s CD PROJEKT RED, skladanie hudby a písanie textu pre Cyberpunkovú rockovú ikonu bola zábava, ale súčasne to bolo niečo úplne odlišné, v kreatívnom zmysle slova. Bola to nečakaná skúsenosť, ktorá sa nám priplietla do cesty a poriadne nás naštartovala. Skladby sa podarili a hra vyzerá neskutočne.“

Nižšie si môžete prečítať aj stanovisko hudobného riaditeľa, ktorým je Marcin Przybyłowicz:

„Som nadšený, že sa Refused stali súčasťou Cyberpunku 2077. Viem, že sa v našom štúdiu nachádza veľa fanúšikov tejto kapely, vrátane Piotra Adamczyka, jedného zo skladateľov pracujúcich na tejto hre, ktorý za mnou prišiel s nápadom na túto spoluprácu. Som veľmi rád, že tak urobil, pretože masívne riffy, silné bicie a tvrdé vokály od chlapíkov z Refused, ktorí sa skrývajú pod umeleckým menom SAMURAI, ma naozaj ohúrili. Z hĺbky svojho srdca môžem povedať, že punkový faktor Cyberpunku 2077 je úplne ohurujúci.“

Dosť bolo slov, skladbu s príznačným názvom Chippin' In si môžete vypočuť nižšie.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk