Stranger Things 3: The Game vychádza súčasne s premiérou tretej série tohto seriálového hitu

Stranger Things 3: The Game vychádza súčasne s premiérou tretej série tohto seriálového hitu

 

A máme tu sľúbenú hru, ktorá nás doprovodí treťou sériou úspešného seriálu Stranger Things.

Včera sme sa po dlhom a útrapnom čakaní dočkali tretej série úspešného seriálového hitu od spoločnosti Netflix. Za seba môžem skromne skonštatovať, že latka je v tretej sérii nastavená naozaj vysoko, a to som zatiaľ videl iba prvé tri epizódy. Seriálu nechýba humor, akcia a napätie, pričom rozohrané dejové linky vás nenechajú ani na chvíľku vydýchnuť. To som ale trochu odbočil.

S premiérou tretej série, nám vývojári indie hier zo spoločnosti BonusXP prinášajú herný titul s názvom Stranger Things 3: The Game, ktorý je v podstate jej sprievodcom v hernom svete. Hra zaujme na prvý pohľad svojím retro nádychom a old school prevedením. V hre si budeme môcť zahrať za jedného z dvanástich hlavných postáv seriálu, ako napríklad Eleven, Dustina, Willa alebo Mikea.

Každá postava disponuje jedinečnými schopnosťami, ktorých správne využitie vám pomôže vyriešiť rozličné tajomstvá a problémy, ktoré vás postretnú na vašej strastiplnej ceste. V hre sa stretnete s množstvom rôznych nepriateľov, ktorí vás budú chcieť za každú cenu zabiť, na druhej strane si tiež potrápite mozgové bunky nad množstvom zvláštnych puzzle. Kľúčom k úspechu bude, podobne ako v samotnom seriáli, tímová spolupráca. Hráčom bude umožnené preskúmať Hawkins a bojovať so zlom zo sveta The Upside Down, v lokálnej kooperácii dvoch hráčov.

Keďže sa jedná o oficiálnu hru tretej série, je len na vás, či sa do herného sveta Hawkinsu pustíte pred alebo po zhliadnutí samotného seriálu. Niekedy vie totižto aj ten najmenší spoiler pokaziť zážitok z pozerania.

Stranger Things 3: The Game je dostupná na Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, PC (Steam) a pre zariadenia podporujúce iOS a Android. Cenovka bola stanovená na 19,99 $.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk