Pošta stratila špeciálnu Pokémon kartu v hodnote 60 tisíc dolárov

Pošta stratila špeciálnu Pokémon kartu v hodnote 60 tisíc dolárov

Nebola to náhodou tá Slovenská?

Tak to dopadne, keď posielate tak drahé predmety cez poštu. Aspoň to si môže povedať zberateľ Pokémon kartičiek po tom, čo sa jeho vzácna Pokémon kartička v hodnote 60 tisíc dolárov stratila.

S príbehom prišiel iný zberateľ Pokémon kartičiek a Youtuber smpratte, ktorý ho porozprával vzhľadom na to, že pozná aj predajcu aj kupujúceho. Podľa neho bola ponuka na túto kartu v hodnote 60 tisíc dolárov zverejnená na Ebayi a po úspešnej kúpe bola odoslaná ako zásielka, ktorá smerovala preč z USA. Na miesto určenia však nedorazila a nikto nevie povedať, čo sa s ňou stalo.

Zásielka bola poistená na najvyššiu možnú sumu, 50 tisíc dolárov a zdá sa, že práve to prilákalo pohľady ľudí, ktorých dlhé prsty to nevydržali. Teda aspoň to je jedna z teórií, čo sa s kartou stalo. Predajca karty teraz ponúka odmenu 1000 dolárov za akúkoľvek informáciu, ktorá pomôže k dolapeniu tejto karty.

smpratte skonštatoval, že ak sa niekomu podarí túto kartu nájsť (ide o kartu Trainer No.3 ktorá patrí medzi tie s najvyššou raritou na svete), pravdepodobne sa to dlho neutají, pretože drvivá väčšina zberateľov, ktorí majú záľubu v zberaní Pokémon kariet hodnotu tejto karty poznajú.

A takto vyzerá predmetná karta:

Zdroj: Kotaku

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk