Ubisoft odhalil nové detaily svojej očakávanej hry Gods & Monsters

Ubisoft odhalil nové detaily svojej očakávanej hry Gods & Monsters

 

Konečne nám vývojári prezradili o tejto zaujímavo vyzerajúcej hre niečo viac.

Predstavenie herného titulu Gods & Monsters na tohtoročnej E3 konferenci Ubisoftu, bolo jedným z najväčších prekvapení celého ročníka. Ohlásenie prišlo úplne nečakane, nakoľko sme o tejto hre na internete do tej doby nemali žiadne informácie. Po mesačnom čakaní sa konečne dozvedáme nové informácie, týkajúce sa samotného príbehu a gameplay-u.

Johnathon Dumont (Creative Director) a Marc-Alexis Côté (Senior Producer) z Ubisoftu, prezradili o svojom pripravovanom titule nasledovné informácie. V Gods & Monsters budeme hrať sa postavu s menom Fenyx, hrdinu, ktorého úlohou bude zachrániť bohov z Olympu pred Typhonom, najobávanejšou príšerou gréckej mytológie.

Hra bola popísaná ako „storybook“ adventúra s „povzbudzujúcim duchom“, čo je podľa mňa celkom milá definícia. Hrou Vás bude sprevádzať komentár samotného Homéra, rozprávajúceho svojim vnúčatám o starovekých mýtoch, ktorý bude prerušovaný ich vtipnými poznámkami a postrehmi.

Ako je už známe, herný titul Gods & Monsters majú na starosti vývojári, stojaci za minuloročným úspešným Assassin's Creed Odyssey. Ak ste túto hru hrali, viete, že obsahovala množstvo špeciálnych možností, resp. možností vylepšení, ktoré budú v Gods & Monsters „na steroidoch“, čo si môžeme vyložiť ako ešte prekopanejší systém vylepšovania. Ak vývojári svoje slovo dodržia, tak sa máme na čo tešiť, nakoľko už v poslednom dieli série Assassin's Creed, bol RPG systém naozaj prepracovaný a obšírny.

Súbojový systém nám umožní útočiť zo zeme, ale aj zo vzduchu. Pekným príkladom bude napríklad súboj s kyklopom, ktorého sa budete snažiť vo vzduchu oslepiť útokom na jeho oko a následne budete môcť v útoku pokračovať na zemi. Rôzne silné schopnosti vám pomôžu ničiť nepriateľov, pričom nové magické veci vám umožnia dosiahnuť nové miesta a získať v nich užitočné položky. Napríklad Boots of Hermes (Hermesove topánky) vám umožnia používať dvojité skoky.

Hlavnú postavu si budete môcť voľne upravovať podľa svojho uváženia, meniť jej brnenie a výbavu. Gameplay Gods & Monsters bude stáť na nasledovných troch pilieroch - súboj, prieskum a puzzle.

Gods & Monsters vychádza 25. februára 2020. Zahráme si ju na PC, Xbox One, PlayStation 4, Stadia a Nintendo Switch. Ako sme si už zvykli pri posledných herných tituloch od Ubisoftu, je tu šanca, že by sme sa mohli dočkať aj českej lokalizácie. Táto informácia ale zatiaľ potvrdená nebola.

Zdroj: psu.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk