Pozrite si prvý oficiálny gameplay trailer hororovky Blair Witch

Pozrite si prvý oficiálny gameplay trailer hororovky Blair Witch

 

Radi sa bojíte a máte radi „starý dobrý“ Blair Witch? Potom sa pravdepodobne vaše cesty skrížia aj s touto hernou novinkou.

Vývojári zo spoločnosti Bloober Team, v spolupráci s Lionsgate Games, prinášajú všetkým nedočkavým fanúšikom, tejto dnes už legendárnej hororovej „značky“, prvý oficiálny gameplay trailer. V traileri sa nám ukáže obľúbený psí spoločník Bullet, pričom autori sa nám zároveň snažia v krátkosti priblížiť aj hlavné herné mechaniky tejto hororovky, ktorú budeme hrať z pohľadu prvej osoby.

Ako sme si mohli z krátkej ukážky vyvodiť, dôraz bude kladený na preskúmavanie prostredia, ktoré vám častokrát môže zachrániť kožu. Tiež sa dozvedáme, že dôležitou súčasťou hry bude aj interakcia so svojím psím spoločníkom, ktorému budeme môcť zadávať rôzne príkazy.

Pre tých z vás, ktorí o tejto hre ešte nepočuli (veľa vás asi nebude, že?), sa jedná o psychologickú, príbehovo ladenú hororovú hru, za ktorou stoja ľudia, ktorí s týmto žánrom už majú nejaké tie skúsenosti. Ak si spomínate na hororovku, s názvom Layers of Fear, tak vedzte, že za titulom Blair Witch stoja ľudia z toho istého herného štúdia. Či už tento žáner obľubujete alebo nie, bude zaujímavé sledovať, ako sa vývojári s touto výzvou popasovali.

Herného titulu Blair Witch sa dočkáme koncom letných prázdnin, konkrétne 30. augusta 2019. Dostupný bude na PC (Steam) a Xbox One. Cenovka je stanovená na 29,99 $.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk