Pozrite si launch trailer nového rozšírenia BEYOND pre No Man’s Sky

Pozrite si launch trailer nového rozšírenia BEYOND pre No Man’s Sky

 

Vesmírne dobrodružstvo nadobudne úplne iné rozmery.

Herný titul s názvom No Man's Sky je svojím spôsobom jedným z najzvláštnejších zjavov vo videohernom svete. História, resp. cesta ktorú prešiel od svojho vydania v roku 2016, je mnohým z vás dôverne známa. Po neuveriteľnom hype pred vydaním samotného titulu, sa dočkali hráči naozaj poriadne studenej sprchy. Niekedy je studená sprcha dobrá k prebudeniu, resp. k nakopnutiu, toto ale nebol ten prípad. V jednoduchosti a jemne povedané, hra vyšla vo veľmi nedobrom stave.

Čo bolo, bolo a už sa neodstane, teraz sa ale sústreďme na prítomnosť, ktorá je už oveľa (a keď napíšem oveľa, naozaj tým myslím OVEĽA) ružovejšia. Hru sám vlastním a stále sa k nej raz za čas veľmi rád vrátim, pretože jedna vec je vydať hru, ktorá je svojím spôsobom výsmechom svojej samotnej fanúšikovskej základne (Anthem prepáč), no druhá vec je na hre poriadne zapracovať a dostať ju tam, kde mala byť počas jej prvého vydania. A to je presne prípad No Man’s Sky.

Nechcem vyznieť, že sa vývojárov zo spoločnosti Hello Games zastávam, ale v dnešnej dobe a stave, v ktorom sa herný priemysel nachádza, je od nich férové, že sa mnohými updatmi snažili získať si svojich fanúšikov späť na svoju stranu. Pretože si myslím, že hra má stále obrovský potenciál a jej poňatie je naozaj zaujímavé a nevšedné a bola by škoda, keby kvôli svojej nie práve najjednoduchšej histórii, upadla do zabudnutia.

Nové rozšírenie, je podľa slov vývojárov výsledkom dvanásťmesačnej práce, ktorá mala pôvodne vyústiť v tri samostatné updaty. Čo ale vesmír nechcel, tieto updaty sa s pribúdajúcim časom stávali stále prepojenejšie a na sebe navzájom závislé, čoho výsledkom je práve veľké rozšírenie, s príznačným názvom BEYOND.

Jedna vec je objavovať vesmír a jeho galaxie vo viruálnej realite, druhá vec je však preskúmavať ho so svojimi priateľmi, či už vo virtuálnej realite alebo klasickým spôsobom. A práve túto možnosť nám do hry prinesie jeho najnovšie rozšírenie, na ktoré určite čakalo mnoho jej fanúšikov.

Rozšírenie No Man's Sky BEYOND vychádza už o pár dní. Dočkať by sme sa ho mali 14. augusta 2019. Dostupné bude na všetky platformy - PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk