Tím Marvel’s Avengers posilní ďalšia hrateľná postava

Tím Marvel’s Avengers posilní ďalšia hrateľná postava

 

Zostavičku Avengerov posilní v pripravovanom titule ďalší člen, teda presnejšie povedané členka.

O prichádzajúcej akčnej adventúre Marvel’s Avengers sa od jej ohlásenia popísalo už mnoho vecí. Niektorí sa na hru tešia, ale nájdu sa aj takí, ktorí nevedia prekusnúť napríklad fakt, že v hre neuvidíme v rolách superhrdinov ich obľubených hercov (pán Kojima pozdravuje). Stretol som sa aj s názormi, že gameplay vyzerá monotónne, nezaujímavo a podobne. Každopádne zastávam názor, že akékoľvek dielo môže človek hodnotiť až keď uzrie svetlo sveta. A na to si ešte chvíľu počkáme.

Vývojári zo spoločnosti Crystal Dynamics a vydavateľstvo Square Enix nám prinášajú trailer, ktorý predstavuje fanúšikom novú posilu. Tou bude slečna s menom Kamala Khan, za ktorú budete mať možnosť v určitých pasážach príbehu hrať. Jedná sa o tínedžerku, známu aj pod pseudonymom Ms. Marvel, ktorej hlavnou úlohou je chrániť Jersey City. Rozšíri tak rady hrateľných postáv ako sú Thor, Iron Man, Black Widow a Captain America.

Zaujímavosťou je fakt, že Kamala Khan je prvou moslimskou superhrdinkou, objavujúcou sa v Marvel univerze. Po internetoch dokonca kolujú fámy, že by sa táto postava mohla dočkať svojho debutu aj vo filmovom priemysle. Iba čas ukáže, či sú tieto dohady pravdivé. Nechajme sa prekvapiť.

Na titul Marvel’s Avengers si ešte nejaký ten piatok počkáme, keďže dátum vydania je stanovený na 15. mája 2020. Hru si zahráme na PC, PlayStation 4, Xbox One a Google Stadia.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk