Koniec príbehu Mortal Kombat, nie však série

Koniec príbehu Mortal Kombat, nie však série

 

Každý príbeh sa raz skončí.

Bohužiaľ, ani tie najsilnejšie mená v hernom priemysle tu nebudú večne. Svoje o tom určite vie aj kreatívny riaditeľ Ed Boon z herného štúdia NetherRealm Studios. Americké štúdio ktoré stojí za silnými značkami ako Injustice alebo Mortal Kombat. Ed Boon totižto v rozhovore pre Terra Brasil povedal, že Mortal Kombat je na konci svojho príbehu, no žiadne ďalšie pokračovanie nevylučuje.

„Viete, do značnej miery označujeme príbeh v Mortal Kombat, za koniec príbehu, ale so značkou určite neskončíme. Je tu oveľa viac postáv ktoré prídu do hry, a dokonca máme pre Vás veľké prekvapenie na budúci rok.

Ed Boon pre Terra Brasil

Príbeh Mortal Kombatskončil dávno predtým a posledné tri hry už boli súčasťou rebootovaného vesmíru. Hra má naozaj silnú základňu pre potulky svetmi, a preto si myslím že príbeh ďalšej hry nemusí byť striktne spätý s týmto univerzom. Navyše ešte stále sa čaká na zvyšné postavy z Kombat Packu ako Sindel, Joker, a Spawn, takže hra určite nie je na konci svojej cesty. Mimochodom Sindel by mala prísť do hry už 26.novembra.

Zdroj: PCGAMER

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk