Ninja je v novom komikse Ježišom Battle Royale žánru

Ninja je v novom komikse Ježišom Battle Royale žánru

 

Nepochybne sa to však jeho fanúšikom bude páčiť.

Tyler „Ninja“ Blevins už raz v tomto roku rozvíril mediálne vlny v hernom svete, keď sa stal prvým veľkým streamerom, ktorý opustil Twitch a upísal sa Mixeru, streamovacej službe od Microsoftu. A to údajne za 50 miliónov dolárov (doteraz neoverené). A nakoľko upútanie pozornosti je dobrým spôsobom ako si vybudovať popularitu, tak je to tu znova.

Tentokrát totiž Ninja vydal svoj prvý komiks (mimochodom, Ninja už v tomto roku vydal jednu knihu) s názvom Ninja: The Most Dangerous Game.

Na tomto komikse sa podieľali Justin Jordan a Felipe Magaña a má 144 strán, kde je Ninja vykreslený ako superhrdina. A nakoľko Ninja získal najväčšiu popularitu streamovaním Battle Royale hier, tak samozrejme, že jeho komiks sa točí okolo Battle Royale žánru.

Príbeh hovorí o tom, ako sa jeho postava vzbúrila voči tomu, že musí bojovať o holý život v aréne pre 100 ďalších hráčov a touto vzburou inšpiroval ostatných aby sa k nemu pripojili a bojovali za lepší zajtrajšok. Samozrejme, Ninja sa obetuje v boji a následne je oživený ako Ježiš (aj keď nevieme, či mu to bude trvať tri dni). Takže áno. Ninja sa stal Ježišom Battle Royale žánru.

Takže. Ak by ste náhodou o tento komiks mali záujem, tak predávať sa začne 3. decembra a predobjednať si ju môžete už teraz.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk