Je možné, že Rockstar pracuje na úplne novej značke zasadenej do stredoveku
Fáma

Je možné, že Rockstar pracuje na úplne novej značke zasadenej do stredoveku

 

Popri prácach na novom GTA je zdá sa priestor aj na nový projekt.

Asi by bolo naivné si myslieť, že vývojársky a vydavateľský gigant Rockstar pracuje len na vývoji úspešne zavedených značiek. Už len preto, že ich hry nevychádzajú každý rok, takže na všetko majú dostatok času. Posledne sme tu mali vydanie PC verzie Red Dead Redemtpion II, takže je asi správny čas pozrieť sa na ďalšie možné projekty.

  • Black Friday na ProGamingShop.sk

Jedným z nich je celkom určite ďalšie GTA, kde sme už mali plno rôznych náznakov a nepochybujeme, že je vo vývoji. Skloňovalo sa aj pokračovanie Bully, ale to len veľmi stroho. Najnovšie do tohto ohňa prilieva horiacu kvapalinu projekt s názvom "Project Medieval".

Ak pozornejšie sledujete dianie na hernej scéne, tak si možno na tento projekt letmo spomeniete. O tejto hre, alebo ak chcete projekte, sa začalo hovoriť v priebehu apríla a to v diskusii na fóre Resetera. Podľa uvedených informácii mal Rockstar pracovať na novej značke, ktorá by mala doraziť medzi RDR2 a novým GTA. Po tomto "odhalení" však nastalo ticho a viac sme sa nedozvedeli.

Samozrejme takýchto fám by sme na internete našli stovky. Utíchajúci oheň však opäť rozpálil web GamesRadar, ktorý upozornil na LinkedIn profil Pawasa Saxenu. Tento grafik uviedol, že pracoval na rôznych modulárnych prvkoch v prostredí s dôrazom na stredovekú architektúru. Tieto však nevykonával priamo pre Rockastar, ale pre štúdio Dhruva Interactive. Rockstar toto štúdio tento rok odkúpil a následne ho vyprofilovali ako novú pobočku Rockstar India.

Po tomto odhalení sa na Reddite objavil ďalší náznak. Účet na tomto diskusnom fóre si pred pár dňami vytvoril užívateľ s menom iknowstuff312, a tvrdí, že Rockstar pracuje na úplne novej značke, ktorá je zasadená do otvoreného sveta v stredoveku. Hra by mala doraziť na novú generáciu konzol v roku 2021 a bude klásť dôraz na duely (pravdepodobne súboje) a meče.

Je jasné, že všetko sú to len nepodložené informácie. Rovnako tak nie sme naivní, aby sme si mysleli, že Rockstar už nikdy nepríde s novou značkou. Pravdepodobne aj teraz pracujú na rôznych prototypoch nových hier a je len otázka času, kedy prinesú, respektíve oznámia niečo úplne nové. Alebo očakávate oznámenie pokračovania Bully?

Zdroj: reddit, resetera, gamesradar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk