V hre Mafia 4 si prispôsobíte autá na štýl GTA, a nebude chýbať tona oblečenia

V hre Mafia 4 si prispôsobíte autá na štýl GTA, a nebude chýbať tona oblečenia

 

Ďalšia várka nepotvrdených informácií.

Tie sa opäť objavili na Reddite, kde človek, ktorý má vraj kontakt na bývalého zamestnanca štúdia Hangar 13, priniesol ďalšiu várku informácií o štvrtom pokračovaní Mafie. To samozrejme zatiaľ nebolo oficiálne potvrdené, čo sme písali už dávnejšie, no bez vetra sa ani lístok nepohne.

Najnovšie správy hovoria o možnosti prispôsobiť si automobily. Systém má byť značne upravený a má pripomínať GTA či hru Forza Horizon. Nebudú chýbať obrovské možnosti úprav vašej postavy. Budete si môcť vybrať rôzny účes a tak isto aj oblečenie.

System obliekania má byť skutočne masívny, takže na výber budete mať rôzne obleky, súpravy či iné oblečenia na voľnočasové aktivity. To, ako budete vyzerať vás má prezentovať a okoloidúci vás budú následne hodnotiť svojským komentárom.

Mafia 4 má taktiež ponúknuť možnosť prispôsobiť si podľa svojich predstáv byt, alebo inú vašu nehnuteľnosť, ako napríklad bar. Do barov si budete môcť najať barmanov, muzikantov a ďalší iný personál, pričom každý jeden bude mať svoje vlastné štatistiky.

Samozrejme všetky tieto detaily treba brať s rezervou, keďže hra ešte nebola oficiálne oznámená. A čo vy, páčilo by sa vám takéto pokračovanie?

Zdroj: reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk